Seiki U-Vision Cable Nedir

Seiki U-Vision Cable

4K görüntü kalitesi teknolojisi ülkemizde henüz fazla bir rağbet görüyor değil. Ancak yavaş yavaş daha fazla tercih edilmeye başlandığı da gözden kaçmayan detaylar arasında yer alıyor. Seiki de televizyona aktarılan görüntü kalitesinin bozulmaması için yeni bir kablo sistemi geliştirdi: Seiki U-Vision Cable. Bu kablo sayesinde TV harici cihazlardan görüntülerinizin kalitesi bozulmadan, 4K kalitesinde oynatabileceksiniz videolarınızı. Yeni kablo sistemi CES 2014’te tanıtıldı.

TV ve ses sistemleri de geliştiren Seiki markasının yüksek nitelikli görüntü dönüştürme çözümünün kullanımı da oldukça pratik; kutu içeriğinde yer alan kablo üç ayrı kolla geliyor. Bu kablolardan USB çıkışlı olanı kabloda yer alan işlemciye elektrik enerjisini aktarmak için 4K TV’ye, bir görüntü kaynağına(Digitürk, D-smart, Tivibu, vb) diğeri ise 4K TV’ye takıldığı anda görüntü kaynağından çıkan herşey, kablonun içindeki işlemci sayesinde işlenerek 4K görüntü olarak karşınızda yer alıyor.

Bu kadar kompakt bir kablo-işlemci çözümünde bu denli yüksek nitelik nasıl başarılmış? İşte o sorunun yanıtı da inceleme videomuzda… İyi seyirler.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş