Sony Dock nedir

sony_dock

Artık hayatımızın her anında akıllı telefonları kullanmak zorunda kalabiliyoruz, bu anlar arasında tabi ki araba kullandığımız anlar da bulunuyor. Araba sürüşü esnasında bir elinizle telefonu kontrol etmek hem bir işkencedir hem de sürüşünüzü tehlikeye atar. Bu yüzden bu vakte kadar teknoloji geliştiricileri birçok özel kit geliştirdiler. Ancak bunların arasında en işe yarayanı Sony Dock gibi gözüküyor. Uygun bir fiyatla satışa sunulan Sony Dock, araç içerisinde hem fonksiyonel hem de estetik duruyor.

Artık her gün araçları ilgilendiren teknoloji haberimiz var. Sony, akıllı telefonlar için geliştirdiği dock cihazını görücüye çıkardı. Fonksiyonel açıdan ve dizaynı bakımından oldukça göz dolduran bu cihaz, araç içi telefon kullanımı çok daha pratik bir hale getiriyor.

Aracınızın elektronik sigorta sistemine bağlı olacak olan bu dock kiti, hem telefonunuzu şarj edecek, hem de pratik bir kullanım koşulu sağlayacak. Telefonunuzda bulunan müzikleri de araç içinde dinleyebilme olanağı sağlayan Sony’nin yeni ürünü, aynı zamanda başka araçlarla bağlantı kurabildiğiniz müddetçe diğer cihazların da medyasını oynatabilecek.

Cihaz önümüzdeki Mayıs aylarında piyasaya sürülecek. Türkiye’ye geliş sürecini tahmin edemiyoruz. Raflara çıktığı anda fiyat etiketi ise 250 dolar civarında olacak.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş