Sony VAIO® Fit 11A fiyat ve özellikleri

Sony VAIO® Fit 11A

Sony, hem dizüstü hem de tablet serisini geliştirmeye devam ediyor. Yılın son döneminde bu kulvarda birçok ürünü satışa sunmuş olan firma şimdi de CES 2014’te büyük bir rüzgar estiriyor. Vaio FIT A serisini geliştirmekte kararlı gibi gözüken Sony, bu serisine şimdi de 11 inçlik yeni bir ürünü kattı. Sony VAIO® Fit 11A fiyatı henüz açıklanmış değil ama Sony VAIO® Fit 11A özellikleri aşağıda yer alıyor.


Üç farklı kullanıcı modu: Dizüstü, tablet ve izleme

Mevcut VAIO® Fit 15A/14A/13A yelpazesini daha da genişleten VAIO® Fit 11A, 10 parmak dokunma özellikli bir 11,6 inçlik Full HD dokunmatik ekrana sahip ve yelpazenin diğer ürünlerine benzer şekilde, devrimci VAIO® Fit multi-flip kişisel bilgisayar tasarımı sayesinde üç farklı kullanıcı modu arasında geçiş yapabiliyor. Kullanıcılar, ekranı menteşesinden döndürerek tek bir çevirmede dizüstü modu, tablet modu ve izleme modu arasında gidip gelebiliyorlar.

VAIO® Fit 11A tüm gün size eşlik edip bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak

Dizüstü modunda, kullanıcılar tıpkı herhangi bir geleneksel dizüstü kişisel bilgisayar gibi, özellikle ofis ortamında yüksek verimlilikle işlerine odaklanabiliyorlar. Tablet moduna dönüştürüldüğünde evde kullanım için ideal; internette gezinmek, fotoğraf çekmek veya dijital kalem ile not almak için kullanılabiliyor . Son olarak, izleme modu ise sunumlarda kullanım için uygun; içeriğin başkalarıyla paylaşılabilmesini ve görüntülenebilmesini sağlıyor. Bu sayede VAIO® Fit 11A gün boyunca bilgisayarınızla gerçekleştirmeniz gereken tüm işlerde size harika eşlik ediyor.

Etkileyici tasarım ve verimli çalışma bir arada

En yeni Intel Bay Trail-M işlemciye sahip olan VAIO® Fit 11A, çok özellikli, verimli bir kişisel bilgisayara ihtiyaç duyan kullanıcılar için çok yönlü bir seçenek sunuyor. VAIO® Fit multi-flip ailesinin ikonik tek hatlı tasarımının yanı sıra elmas kesimli VAIO logosunu taşıyan fırçalanmış alüminyum kapak tasarımına da sahip olan VAIO® Fit 11A, dizüstü bilgisayarın kullanışlılığından taviz vermemek için iki USB 3.0 yuva ve bir HDMI çıkışı ile donatılmış halde geliyor.

Artık kağıt ve kaleme gerek yok!

VAIO® Fit 11A’nın beraberindeki, kağıt ve kalem kullanma gereksinimini ortadan kaldırmayı amaçlayan VAIO® Inspiration Suite temel uygulama koleksiyonu ile kullanıcıların VAIO® dizüstü bilgisayarları üzerinde içeriklerini kusursuz şekilde yakalaması, düzenlemesi ve organize etmesi sağlanıyor. VAIO® Fit multi-flip kişisel bilgisayarlar, kullanıcıların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmasına yardımcı olacak üç uygulama yüklenmiş olarak sunuluyor. VAIO Scan üzerinde görüntülerin resmini çekip yönünü değiştirdikten sonra, kullanıcılar VAIO Clip ile görüntüdeki nesneyi kesip çıkartabiliyor ve VAIO Paper’da dijital kalem ile görüntülerin üzerine notlar alabiliyorlar. Böylece kullanıcılara kağıt ve kalem ile yazı yazmak ve çizim yapmaktan daha fazlasını sağlayan bir deneyim yaşatıyor.

Yüksek çözünürlüklü dijital görüntüleme

VAIO® Fit 11A’da bulunan ve Sony’nin dijital görüntüleme uzmanlığının en iyi yönlerini barındıran PC için Exmor™ RS görüntüleme sensörü, belgelerin yüksek çözünürlüklü görüntülerini çekmeye olanak veriyor. Görüntüler, VAIO Scan ile uyumlu şekilde çalışan bilgisayarın fotoğraflardaki metinleri tanıyıp işaretlemesi için yeterli netliğe sahip oluyor. Arkadan aydınlatmalı CMOS sensör de düşük ışıklı durumlarda parazitin azaltılmasını sağlıyor.

Üstün ses ve görüntü kalitesi

Sony VAIO® Fit multi-flip kişisel bilgisayara PC için Exmor™ RS sensörün yanı sıra Sony BRAVIA 2013 televizyon yelpazesinde kullanılan teknolojiden uyarlanan mobil için TRILUMINOS™ ekran ve mobil için X-Reality gibi diğer teknolojileri de dahil etti. Bunlar, ekran üzerinde daha canlı renkler yaratılmasına imkan verdiği gibi en keskin görüntü kalitesini de güvence altına alıyor. VAIO® Fit multi-flip PC aynı zamanda üstün bir ses performansı sunmak üzere çeşitli ses teknolojilerini kullanan ClearAudio+ modu ile hiçbir bozulma olmaksızın dinamik baslar ve muazzam tizler sunacak şekilde güçlendirildi. Kullanıcılar tek bir basit hareketle, kaliteli bir ses sistemi düzeyinde keskinlik ve derinlikteki müziğin keyfini sürebiliyorlar.

Gümüş, siyah ve pembe renklerdeki yeni kompakt VAIO® Fit 11A 2014 yılının ilk çeyreğinden itibaren satışa sunulacak.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş