Spotify, mobilde ücretsiz oldu

spotify

Son zamanların en çok kullanılan müzik servislerinden biri olan Spotify için sevindiren bir haber geldi. Mobil uygulamalarda da yerini alan ama daha çok Web üzerinden kullanılan uygulama yeni pazar stratejisi nedeniyle mobil sürümlerde ücretsiz hale getirildi. Bu sevindirici haber dün gece düzenlenen toplantıda bizlere aktarılırken şu anda ücretsiz olarak indirip kullanabileceğinizi belirtelim.

New York’ta gerçekleştirilen ve canlı yayınlanan basın toplantısında Spotify CEO ve Kurucusu Daniel Ek, Spotify’ın mobil cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabileceğini; müzikseverlerin mobil, tablet ve masaüstü bilgisayarlarından dünyanın tüm müziklerine ücretsiz olarak ulaşabileceklerini duyurdu.

Daniel, Spotify’ın global büyüme stratejisine paralel olarak Spotify’ın Avrupa ve Latin Amerika’da yarın 20’den fazla yeni pazarda kullanıma açılacağını ve Spotify’ın toplam pazar sayısının 55’e çıkacağını belirtti.

Son olarak, bugünden itibaren Spotify, rock efsanesi Led Zeppelin’in bütün kataloğunu Spotify’daki müzikseverlerin erişimine açtı.

İndirin

Spotify İndir iOS
Spotify İndir Android

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş