Super Fast Browser İndir

Super Fast Browser

Mobil ortamı daha kullanışlı bir hale sokmak için geliştiriciler tarayıcılara birçok özellik ekliyorlar ve bu özellikler genelde internette dolaşma hızımızı olumsuz etkiliyor. Ancak bunların arasından sıyrılıp gelen, sadece kullanıcının en çok kullandığı özellikleri barındıran ve bunla birlikte mükemmel bir hız sağlayan tarayıcı geldi: Super Fast Browser. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Super Fast Browser’ı Android cihazınıza indirebilirsiniz.

Şişkin bir web tarayıcısını istemediğimiz kadar, tüm özelliklerden yoksun, temel bir web tarayıcısı da çoğumuzun işine yaramayacaktır. Bu durumun farkında olan Super Web Browser, size hem hızlı ve sorunsuz, hem de ihtiyacınız olan en iyi işlevlere sahip bir web tarayıcısı sunuyor.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan Super Fast Browser, son derece hızlı ve testimiz sırasında herhangi bir kilitlenmeye rastlamadık. Tarayıcının sunduğu işlevler arasında favoriler, hızlı erişim, sekmeler, tam ekran gezinti, HTML 5 desteği ve fazlası var.

Super Fast Browser, isteseniz tarama oturumlarınızı da kaydedebiliyor, bu sayede tarayıcınızı tekrar açtığınızda tüm sekmelerinizi aynı anda açabiliyorsunuz. Tüm sitenin ekran görüntüsünü alma, paylaşma ve indirme yöneticisi, yetenekli tarayıcının özellikleri arasında.

Mobil web tarayıcılarında hafiflik ve hız ilk öncelikleriniz ise, Super Fast Browser’ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Super Fast Browser İndir

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş