Surface Pro 2 Sorunları

Surface Pro 2

Özellikle tasarımı, sonra da üstün teknik özellikleriyle ilk çıktığı dönemde kullanıcıların ilgisini fazlasıyla çeken, ardından satış değerlerinde düşüş yaşayan ancak buna rağmen halen en çok satılan tablet serilerinden olan Microsoft Surface Pro 2’den gelmekte olan şikayetlerde de artış var. Tabletlere gelen son güncellemenin ardından pilin çok daha çabuk tükenmeye başladığı ve aynı zamanda uykudan uyanma durumunda da ortaya problemlerin çıktığı belirtiliyor.

Microsoft’un yeni tableti Surface Pro 2 hakkında kullanıcıların şikayetleri giderek yoğunlaşıyor. Şirketin son güncellemesinden sonra tabletin uykudan uyanırken sorun çıkardığı ve pilinin de büyük bir hızla tükendiği şikayetleriyle çok sayıda kullanıcı forumlarda dert yanmaya başladı.

Bu adreste bulabileceğiniz tartışmada Surface Pro 2 kullanıcıları, sorunu çözmek için uykuya dalma özelliğini iptal ederek sorunu şimdilik çözebildiklerini anlatıyorlar. Ancak elbette, uykuya dalma yeteneği olmayan bir mobil cihazın kullanılabilirliği pek de yüksek olmuyor.

Microsoft yöneticileri ise sorunu çözmek için çalıştıklarını ve yeni bir yama yayınlayacaklarını duyurdular ama şimdilik Surface Pro 2 kullanıcıları, tabletlerini uyutmadan kullanmak zorundalar…

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş