Teknosa Retrosa

teknosa_retrosa

Ülkemizin en büyük teknoloji satıcısı firmalarından biri olan Teknosa’dan çok iyi bir servis daha geliyor. Retrosa adlı servisiyle birlikte işlevini kaybetmiş, bozuk ya da fazlasıyla eskimiş olan cihazlarınızı tekrar hayata geçiren bir ekip oluşturan Teknosa, bunla birlikte hem eski tarzda hem de eski sistemde çalışan cihazlarınızı yeniden hayata sokuyor. Eğer teknolojiyi ya da modernizmi sevmiyorsanız gayet iyi olabilir.


Retro eşyalar Teknosa’ya!

Teknosa’nın yepyeni kampanyası için bir araya gelen Retrosa ekibi, artık işlerine yaramayan teknolojik eşyaları kendilerine yollamalarını istiyor. Güncelliğini yitirmiş müzikçalar, cep telefonu, dizüstü bilgisayar ve buna benzer birçok ürün Retrosa tarafından elden geçiriliyor.

Eskisinin fotoğrafını yolla, Teknosa’dan yenisini iste

Kullanıcılar, buraya tıklayarak erişebileceğiniz adrese girerek, Retrosa ekibine eski eşyalarının fotoğrafını yolluyor, karşılığında Teknosa’dan istedikleri ürünün yenisini seçerek kampanyaya katılabiliyor.
Yollanan eşyalardan jüri tarafından seçilen bir tanesi ise yeni Retrosa webisode’unun konusunu oluşturuyor. Retrosa ekibi eşyayı teslim aldıktan sonra, akla gelmeyecek yöntemlerle ürünü canlandırıyor.

41?29!’un Teknosa için hazırladığı Retrosa projesi www.teknosadanretrosa.com adresinden takip edilirken, site webisode takibi ve kampanya katılımı gibi işlevlerinin yanında, diğer kullanıcıların katılımlarını görmeyi ve onları oylamayı sağlayan eğlenceli bir galeri bölümünü de içinde barındırıyor. Kampanyaya dair bir de video yayınlandı. İyi seyirler.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş