Toshiba Satellite W30t fiyat ve özellikleri

Toshiba Satellite W30t

Dizüstü bilgisayar konusunda dünyanın en iyi birkaç üreticisinden biri olarak gösterilen Toshiba, iki yeni modelini daha geçtiğimiz günlerde tanıttı. Hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabile Satellite W30t özellikleri üst seviye bir kullanıcıyı dahi tatmin ederken tasarım konusunda da aynı sözleri sarf edebiliriz. Henüz Toshiba Satellite W30t fiyat konusuda hiçbir açıklama gelmiş değil, ancak işletim sistemi konusunda Windows 8.1’i seçtiğini biliyoruz.

Tek bir dayanıklı cihazın sahip olduğu gibi kompakt bir biçimi olan bu 2’si bir arada bilgisayar Toshiba’nın izlerini taşıyor; diğer Toshiba PC ürünlerinde de bulunan ayırt edici ve yüksek kaliteli tasarımı yansıtıyor. Toshiba’nın tasarım ve mühendisliği sayesinde her yerde sağlam bir yapı ve güvenilir performans sergiliyor.

Satellite W30t ile W30Dt, tek bir cihaz olarak kullanıldıklarında daha uzun pil ömrü sunmak için hem klavyede hem de tablette birer pil ile donatılmıştır. Standart bir dizüstü bilgisayarın işlevselliğini ikiye katlayan cihazlar, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için Windows 8.1’in tüm gelişmiş özelliklerinin kullanılabilmesini sağlayan mükemmel ürünlerdir.

Satellite W30t, Intel® HD Graphics 4200 ile entegre 4. nesil Intel® Core™ işlemciler ile donatılmıştır. W30Dt ise ultra düşük güç tüketimine sahip AMD A4-APU Serisi işlemciler veya AMD Radeon HD 8180 ekran kartının fansız modeline sahiptir. Tablette bulunan 500GB sabit disk, iş dökümanları ve eğlence içerikleri için bol miktarda depolama alanı sunarken, dahili 4GB DDR3L ise yüksek hızda performans sağlamaktadır.

Yüksek kaliteli içerikler
DTS® Studio Sound muhteşem bass tepkisi, akıllı ses düzeyi ayarı ve diyalog iyileştirme özellikleri ile yüksek kaliteli hoparlörlerden daha gelişmiş ve sarmalayan ses performansı elde edilmesini sağlıyor. Keskin ve net HD IPS ekran ile birlikte, oldukça etkileyici ses ve görüntü deneyimi sunuyor. Ekranın kaplaması ise göz zevkini bozan lekeler ve parmak izlerinin oluşmasını engelliyor. Yüksek çözünürlüklü webcam ve entegre mikrofon, kaliteli video kaydı ve kesintisiz, net video görüşmeler yapılmasını sağlıyor. Video kalitesi, tabletin arka aydınlatmasını ortama göre otomatik olarak ayarlayan ortam ışığı sensörleri sayesinde daha da artıyor.

Kullanıcılar, ekranın on parmakla dokunuşu destekleyen kapasitif dokunmatik teknolojisi sayesinde oyunlar ve diğer dokunmatik temelli uygulamaların da keyfine varabilirler. Kenardan kenara çıkıntısız ekran, daha geniş bir dokunma alanı ve daha rahat temizlik imkanı sağlamak için çerçevesiz olarak tasarlanmıştır.

Kolay bağlantı seçenekleri
Tablet, daha hızlı aktarım için bir Micro-USB girişi ve televizyona kolay bağlantı sağlayan bir Micro-HDMI® girişi ile fotoğraf ve diğer içerikleri yüklemenin yanı sıra depolama kapasitesini arttırmak için de kullanılabilen bir Micro-SD kart yuvasına sahip. Intel® WiDi1 ve Wi-Fi® Sertifikalı Miracast sayesinde kullanıcılar uyumlu cihazlarla içerik paylaşımı da yapabilirler. Ek olarak klavyede, bilgisayar kapalı olduğunda bile mobil cihazları şarj edebilen USB Uyku ve Şarj özelliğine sahip bir adet USB 3.0 girişi bulunmaktadır.

Toshiba Satellite W30t ve W30Dt:

• 10 parmak destekli dokunmatik kapasitif 13,3″ HD IPS ekran
• 500 GB’a varan HDD
• 4GB DDR3L
• T[i]ablet bağlantıları: 1x Mikro-USB, 1x Mikro-HDMI®, 1x Mikro-SD, Kablosuz LAN, Bluetooth 4.0 ve Wi-Fi® Sertifikalı Miracast için hazır
• Klavye bağlantıları: USB Uyku ve Şarj özelliği ile 1x USB 3.0
• DTS® Studio Sound ile yüksek kaliteli stereo hoparlörler
• Entegre mikrofon ile HD webcam
• İşletim Sistemi: Windows 8.1

Toshiba Satellite W30t:

• Intel® HD 4200 ekran kartı ile 4. nesil Intel® Core™ işlemci
• Intel® WiDi™
Toshiba Satellite W30Dt:
• Fansız AMD Radeon HD 8180 ekran kartı ile AMD A4-APU serisi

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş