Twitter Music kapanıyor

twitter_music

Geride bıraktığımız sene Twitter’ın kendisi tarafından geliştirilen, kullanıcıların #music hastagiyle yeni çıkan ve güzel olan şarkıları kolayca bulmasına yarayan uygulaması Twitter Music’in de artık sonu geliyor. Türkiye kullanıcılarının kullanımına açılmayan uygulamanın 18 Nisan tarihinde AppStore’dan kaldırılacağı açıklandı. Zaten sadece iOS platformu için yayımlanmış olan uygulamanın pek de fazla kullanıcısı bulunmuyordu.


18 Nisan tarihinde kapanıyor

Resmi olarak yapılan açıklamada Twitter Music uygulamasına sahip olan kullanıcılar bu hizmetten 18 Nisan tarihine kadar faydalanabilecek. Müzik aktivitelerinin yer aldığı Twitter Music uygulamasının istenildiği gibi popüler olamayınca Twitter’ın bu uygulamanın fişini çektiği söyleniyor.

Yeni hizmetler gelebilir

Diğer bir söylentiye göre Twitter yine böyle bir hizmet için çalışmalara başladığı yönünde. Ömrünü tamamlamaya kısa bir süre kalan Twitter Music’deki müzikleri iTunes, Rdio veya Spotify ile dinleyebilirsiniz. Bakalım önümüzdeki günlerde ülkemizde erişime engellenen Twitter yeni hizmetleri ile karşımıza çıkacak mı?

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş