Vine, webde yenilendi

vine

2013 yılı içerisinde tüm sosyla medya siteleri büyük bir yükseliş ivmesi içerisine girdiler. Ancak en çok büyüyenlerden biri kuşkusuz Twitter oldu. Özellikle 6 saniyelik video servisi Vine ile beklenenden çok daha büyük bir başarının altına imza atmış olan isim artık bu servisini webe de taşıyor. İlk önce sadece iOS’ta kullanılabilir olan, ardından Windows Phone 8 ve Android için de geliştirilen Vine’ın videolarını artık Web üzerinden izleyebilirsiniz. Ancak tabi web üzerinden video çekmenize halen izin verilmiyor, orijinallik bozulmuyor.


Vine videoları Web’e geldi

Vine’ın Web sürümü daha önce kullanıcıların ana akışlarını yani takip ettiği kişilerin paylaştığı videoları göstermiyordu. Bugün firma Web sürümünü güncelleyerek bu eksiliği gidermiş oldu.
Vine’ın sitesine internet tarayıcınız üzerinden giriş yaptıktan sonra takip ettiğiniz kişilerin videolarını görüntüleme, yorum yapma, beğenme ve Revine gibi özellikleri kullanabilirsiniz.

URL’nizi belirleyin

Video desteğinin gelmesinin yanında Vine’ın sitesi üzerinden profil ayarlarınızı değiştirme ve kendinize ait URL belirleme özelliği aktif oldu. Vine.co üzerinden profilinize giriş yapıp ayarlar bölümünden URL’ninizi alabilirsiniz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş