Vine’da kendinize özel URL’i alın

vine

Son zamanların en büyük eğlence kaynaklarından biri olan Vine, artık URL sistemini de yürürlüğe geçiriyor. Facebook ve Twitter’ın yanı sıra birçok sitede kullanılmakta olan özel URL sistemi sayesinde artık isminizi adres çubuğuna ekleyerek kolaylıkla videolarınıza ulaşabilecek ya da kendi videolarınızın başka isimlerle kullanılmasını önleyebileceksiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz linkten kendi Vine URL’iniz alabilirsiniz.

Twitter’ın kısa video servisi Vine, diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi URL devrine geçeceğini açıkladı. Twitter’ın duyurusuna göre; Vine’da URL ”vine.com/kullanıcıadı” formatını alacak.

Şimdilik yalnızca doğrulanmış Twitter hesapları kişisel URL oluşturarak Vine’a giriş yapabilecek. Doğrulanmış hesabı olmayan diğer kullanıcılar ise 23 Aralık Pazartesi günü kendi URL adresleri ile uygulamaya giriş yapabilecek.

Tarayıcınızdan Twitter hesabınızla giriş yapıp vine.co/profiles’i ziyaret ettikten sonra, Vine profilinize ulaşabilirsiniz. Şu an için karışınıza çıkan URL adresinin altında ‘Vine profiliniz yakında hazır olacak’ yazısı göreceksiniz. Kullanıcı adınızı bu bölümde belirleyerek 23 Aralık gününe o kullanıcı adını rezerve edebilirsiniz.

Vine URL almak için tıkla

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş