Vizify Artık Yahoo’nun

Vizify Artık Yahoo’nun, Sosyal CV uygulaması olarak tanımlanan ve dünya genelinde ilgi gören Vizify, Yahoo tarafından satın alındı. Uygulama, tek sayfada birçok özellik barındırması ve Twitter istatistiklerini de sunması ile tanınıyor. Ücretli ve ücretsiz üyelikler sunan uygulama ülkemizde de azımsanmayacak bir kullanıcı kitlesine sahip.

Satın alma sonrası Vizify tarafından yapılan açıklamada ücretli ve ücretsiz üyelik seçeneklerinde herhangi bir değişiklik olmayacağı vurgulandı. Uygulama, bundan sonra Vizify.com/Yahoo altyapısıyla intertnet dünyasında yer alacak. Satın alma bedeline ilişkin herhangi bir bilgi ise her iki taraftan da henüz paylaşılmadı.

Kullanıcıların kendilerine görsel yapılar barındıran bir tür CV hazırlamalarına olanak tanıyan platform, iş başvuruları için kullanılabilir düzeyiyle de CV anlayışına da ilginç bir bakış açısı getirmişti. Ayrıca Vizify da Twitter profilinizin ayrıntılı istatistiklerini de öğrenebiliyorsunuz. İşverenler için de digital ortamda bir oluşum olan ; bloglar, Twitter adresleri ve instagram hesaplarının takibi açısından büyük kolaylık sağlıyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş