WordPress 3.8 Parker İndir

WordPress 3.8 Parker

İnternet üzerindeki web bloglarının en çok kullanmakta olduğu açık kaynak kodlu yazılım WordPress, yeni bir güncelleme daha aldı. Birkaç saat önce gelen güncellemeyle birlikte sistemin yönetim panelinde tasarım değişiklikleri yapılırken bu değişikliklerle birlikte farklı cihazlarda daha iyi kontrol sağlanması hedeflendi. WordPress 3.8 Parker ile birlikte Charlie Parker da onurlandırılmış oldu.

Yeni sürümün en iddialı özelliklerinden biri yönetim panelinde yapılan tasarım değişiklikleri. Daha basit ve anlaşılabilir bir panele sahip olan içerik yönetim sistemi, farklı cihazların ekranlarında en iyi sonuç vermesi için daha da geliştirilmiş durumda.

Güncelleyin, yenilikleriilk siz kullanın

Yönetim panelinde değişik renk paletlerini tercih edebileceğiniz WordPress 3.8 Parker’ın temaları da bu değişime ayak uydurmuş durumda.

Eğer WordPress altyapısına sahip bir blogunuz varsa yapmanız gereken tek şey, yönetim paneline giderek “Güncelle” butonuna tıklamak. Geri kalan her şeyi, WordPress kendisi hallediyor. Yani WordPress 3.8 Parker İndir işlemi için farklı bir dosya indirmeniz gerek yok.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş