Xbox One’a yeni reklam

Xbox One

Geride bıraktığımız sene satışa sunulan yeni nesil oyun konsolları Microsoft ve Sony arasındaki savaşı biraz daha kızdırdı. İki konsol da mükemmel satış derecelerini yakalayarak rekorlara imza atarken ikisi de stok sorunu yaşamakta. Ancak halen konsol satışları çok iyi derecede devam ediyor ve firmalar da reklamlar çıkarmaya devam ediyor. Son olarak Microsoft, Xbox One için yeni bir reklamı daha bizlere sundu.

Özellikle Microsoft, Sony’e nazaran çok daha yaratıcı reklamlarla karşımıza çıkıyor diyebilirim. Microsoft’un yayınladığı son reklam filminde, Ryse oynayan bir oyuncunun gerçekle sanal ortamı birbirine karıştırması konu edilmiş. Bu reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Öte yandan, Microsoft, Xbox One’ın Türkiye çıkışı için hala bir tarih belirlemiş değil. Gerçi, Sony PlayStation 4’ü 13 Aralık’ta satışa sundu da ne oldu diye sorabilirsiniz. Zira şu anda tüm dünyada yeni nesil konsol sıkıntısı mevcut. Bakalım Microsoft ve Sony bu stok sorununa ne zaman son verecekler? Bekleyip göreceğiz.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş