Yeni Huawei Üç Arka Kameraya Sahip

Huawei markasının özel olarak ürettiği P20 Pro modeli için hem kamera hem de RAM ve dahili bellek özellikleriyle talepleri karşılayabilecek bir telefon oluşturulduğu anlaşılıyor. Fiyatı yeni netleşen P20 Pro için satışların en kısa süre içerisinde 4999 Türk Lirası ile gerçekleştirilmesi sağlanıyor. Amiral gemisi olarak tanımlanan cihazın KDV dahil olarak bu fiyatta satışa sunulacağı vurgulandı.

Huawei P20 Pro Özellikleri Açıklandı

Telefonun en dikkat çekici özelliklerinin başında, arka kamerasının 40 MP olarak fotoğraf çekebiliyor olması yer alıyor. Son dönemde üretilen pek çok telefondan çok daha yüksek olan bu değere ek olarak 20 MP bir adet daha arka kamera oluşturulmuştur.

Ayrıca üçüncü arka kamera ile 8 MP olarak fotoğraf çekebiliyorsunuz. Ön kamera olarak ise 24 MP olacak şekilde bir adet selfie kamerası oluşturulmuştur. Telefonun yoga seti Kirin 970 olarak belirlenmiş, 6 GB RAM ile 128 GB dahili depolama alanı olacağı belirtilmiştir. Telefonun çıktığı taktirde özellikle fotoğraf çekmeyi seven kişiler tarafından kullanılacağı öngörülüyor.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş