Yeni iPad’ler ortaya çıktı

yeni_ipad

Geride bıraktığımız akşam saatlerinde Apple tarafından yayımlanmış olan yeni iOS 7.1 güncellemesiyle birlikte beklenilen diğer sırlar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlıyor. Birçok performans iyileştirmesi getiren, bunun yanı sıra grafik tasarımda da bazı değişiklikler sunan yeni iOS 7.1 güncellemesi bizlere yeni nesil iPad’leri de gösterdi. Gelen bilgilere göre yeni iPad iki farklı ekran boyutuyla satışa sunulacak ki bu da önceki iddiaları doğrular nitelikte.


Yeni iPadler mi geliyor?

Apple’ın son kullanıcıya sunduğu iOS 7.1 güncellemesinin kayıtlarında ilginç bulgulara rastlandı. iPad Air ve Retina ekranlı iPad mini için sunulan kodlardan farklı olan bu ilginç bulgu, yeni iPadler için bir işaret olabilir. iPad Air’ın Wi-Fi’li modeli iPad 4,1 ve Hücresel Veri + Wi-Fi’li iPad Air modeli ise iPad 4,2 olarak adlandırılıyordu.
Retina ekranlı iPad mini’nin Wi-Fi’li modeli iPad 4,4 ve Hücresel Veri + Wi-Fi’li Retina ekranlı iPad mini ise iPad 4,5 olarak nitelendiriliyordu.

iPad 4,3 ve iPad 4,6 da neyin nesi?

iOS 7.1 güncellemesi ile ortaya çıkan iPad 4,3 ve iPad 4,6 sürümlerinin yeni nesil iPadlere ait olabileceği düşünülüyor. Bu düşüncenin yanında bu sürümlerin Apple’ın Çin’e özel olarak üreteceği iPadlere ait olabileceği söyleniyor. Bakalım Apple yakın zamanda yeni nesil iPadler ile karşımıza çıkacak mı?

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş