YotaPhone İnceleme

yotaphone

Bundan birkaç ay önce ilk haberi gelen ve Rusya hükümeti tarafından da desteklenmekte olan YotaPhone projesi yavaş yavaş iyiden iyiye gün yüzüne çıkıyor ve detaylarını görebiliyoruz. Son olarak telefon geçtiğimiz günlerde bir fuarda kendini gösterdi. ShiftDelete ekibi de telefonu yakından inceleme fırsatı bulmuş. Aşağıda telefonun elimizde bulunan bir videosu yer alıyor, daha yakından incelememizi sağlıyor bu video da.

Rusya kökenli Yota tarafından üretilen YotaPhone Rusya’da, siyasi olarak, devlet kademesi tarafından övülmesi, teknolojik olarak ise üzerinde iki ekran barındırıp bu ekranlardan bir tanesinin elektronik mürekkep teknolojisiyle farklı bir kullanım ve enerji tasarrufu sunması. Bu yenilikçi tasarım Rusya Başbakanı Dimitri Medvedev’in de dikkatini çekmiş, Apple hayranı olmasına rağmen YotaPhonu da kullanacağını söylemişti.

Yenisi için beklerken…

Yeni YotaPhone olukça güncel teknolojiler kullanıyor ve yakından size anlatmak istediğimiz bir üründü. Standı ziyaret ettiğimizde önce bir de eskisine bakalım dedik ve videomuzu çekmeye başladık. Bakın sonra ne oldu. İşte YotaPhone İnceleme videosu, bol keyifli seyirler.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş