ZTE Grand S II, sesle açılıyor

ZTE Grand S II

Ses komutlarının telefon üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışması adına son dönemlerde büyük yatırımlar yapılıyor. Özellikle Apple, Siri’de büyük geliştirmeler yaparken diğer firmalar da boş durmuyor. Çoğu komuttan sonra bu vakte kadar düşünülmemiş olan bir şey bizlere ZTE Grand S II ile sunulacak. Gelen bilgilere göre telefonun ekran kilidi sahibinin sesi ile açılabilir olacak.

Sahibinin sesi ile açılacak olan ZTE Grand S II’yi açmak için basit bir ses komutu yeterli olacak. Böylelikle akıllı telefonun başka kimselerce kilit ekranın açılıp kullanılmasının önüne geçilmiş olacak. Teknolojinin ne denli başarılı olacağı ise merakla bekleniyor.

Yetenekli…

ZTE’nin yeni akıllı telefonunda sesli komutlarla yapılacak tek işlem kilit ekranının açılması da değil; metin mesajlarını yanıtlamak, aramalara cevap verilip verilmeyeceğini belirlemek ve müzik seçmek sesli olarak gerçekleştirilebilecek diğer işlemler arasında.

Android 4.3 önyüklü gelecek Grand S II’nin bilinen diğer özellikleri ise 1080 piksel çözünürlüklü görüntü sunan 5.5-inçlik ekranla gelmesi, 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, Adreno 330 grafik ve 16GB dahili hafızaya sahip olması şeklinde. Cihaz ayrıca 13 megapiksel arka, 2 megapiksel ön kameraya ve 3000mAh pile sahip olacak. Fiyatlandırma ve piyasaya çıkış tarihi ise hala soru işareti durumunda.

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş