Son Çıkan Cep Telefonları

Popüler kültürün ve hayatımızın adeta vazgeçilmez birer parçası haline gelen akıllı telefonlar, gerek sosyal gerekse eğlence için kullanımda hatta ve hatta gelişen teknolojiyle beraber devrim yaratan profesyonel fotoğraf makinelerinin çekebildiği düzeyde görüntü yakalayabilen kameralarıyla tercih edilmektedir. Bu teknolojiye MediaMarkt aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

SAMSUNG Galaxy Z Fold2 256GB Akıllı Telefon Mistik Bronz 

Samsung’un yeni nesil yapayzekalı akıllı cep telefonu kompakt katlanabilir yapısı ve çift ekranlı tasarımıyla mobil cihazların sadece yazılımsal ve donanımsal olarak değil, bunların tasarımsal bütünlük içerisinde ne kadar şık ve güçlü olabileceğini kanıtlıyor. Esnek, kullanışlı, sağlam bir cam mı? Samsung Galaxy Z Fold2 256GB Akıllı Telefon Mistik bronz ile mümkün! Bu çarpıcı tasarımı yüksek teknoloji ürünü camıyla beraber düşük güç tüketimi ve yüksek çözünürlüklü super amoled ekranı, infinity-o display yapısı ile birleştirmektedir. Optik imaj sabitleyicili 10.0MP f2.2 diyaframlı kamerası sayesinde 4K video ve fotoğraf çekerken titreşimsiz kayıtlar elde edebilirsiniz. Tüm gününüzü çıkartacak pil performansına ve rakipsiz hızdaki snapdragon 865+ çipinden gücünü alan bu telefon sizin için günlük hayatta iş, oyun, müzik gibi ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayacak bir arkadaş olacak.

SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G 256GB Akıllı Telefon Gümüş 

Yenilikten ve kullanıcı deneyimlerinden ilham alınarak üretilen SAMSUNG Galaxy S21 Ultra 5G 256GB Akıllı Telefon Gümüş, yüksek güç ve kamera-işlemci performansıyla emirlerinize hazır! Işığın yetersiz olduğu durumlarda net fotoğraflar elde etmek mi istiyorsunuz? 108MP lik f1.8 diyafram aralığına sahip yapay zekalı 8K kamerasıyla mümkün! Fütüristtik tasarımını çarpıcı, kristal netliğinde ki 120hz 561ppi ekranla bütünleştiren bu telefona hayran kalacaksınız. Sadece bir telefonda değil Samsung Exynos 2100 çip setiyle daha önce deneyimlemediğiniz, yarı yolda bırakmayacak bir teknoloji.

APPLE iPhone 12 256GB Akıllı Telefon Kırmızı

Göz alıcı renkleri ve üstün Apple mimarisiyle oluşturulan bu cihaz, rakipsizliğini bir kere daha gözler önüne seriyor. A14 bionic çipinden gücünü alan ürün minimum pil sarfiyatı-maksimum performans üzerine kurulu. 12MP çift kamera sistemi ve optik görüntü stabilizasyonu ile vazgeçemeyeceğiniz anılarınızı çekerken APPLE iPhone 12 256GB Akıllı Telefon Kırmızının çekim kalitesine güvenin! İhtiyacınıza göre arttırılan hafızası ile en ummadığınız anlarda bile yanınızda hazır olacak.

XIAOMI Mi 10 256GB Akıllı Telefon Twilight Gri EU 

XIAOMI Mi 10 256GB Akıllı Telefon Twilight Gri EU, 108MPlik arka kamerasıyla maceralarınıza, 20MPlik ön kamerasıyla size eşlik etmek için geliyor. Zorlayıcı işlemlerinizin üstesinden başarıyla gelebilmek 8GB ram ve 256GB depolama alanı sunan bu telefon için zor değil! Android deneyimini oyun, iş, müzik ayırt etmeksizin en iyi şekilde sunmak üzere karşınızda. Geniş bantlı ve yüksek hızlı wifi standardını karşılayarak hayata bağlı kalmanızı, berrak rengi ile gözlerinizin üzerinde olmasını sağlıyor.

VIVO X51 8/256GB Akıllı Telefon Alpha Gri 

Sekiz çekirdek snapdragon işlemci, 8gb ram ile Android dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen model, yerleşik 4 arka kamera ve 32Mplik ön kamerası  sayesinde VIVO X51 8/256GB Akıllı Telefon Alpha Gri maceralarınıza bakış açınızı yeniden düzenleyecek. Optik zoom’u sayesinde artık uzaklar daha da yakın. Şık dizaynı ile elinizden düşmeyecek bu telefon zarifliğiyle her zaman ön planda olacak! İçerisinde barındırdığı bluetooth 5.1 ile daha az pil tüketerek kayıpsız veri aktarımı ve bağlantıların stabilitesini koruyor. Size sadece bağlanıp eğlenmek kalıyor! Ön ve arka platformu tamamen camdan oluşan bu telefonla gerçek hız ve şıklığı her yerde elinizde bulunduracaksınız.

Bu ürünler gibi daha birçok son teknoloji ihtiyacınız olan akıllı telefonlar için vakit kaybetmeden bir an önce keyifli alışveriş için https://mediamarkt.com.tr ‘ yi ziyaret edin!

Yorum eklemek için kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş