7000 fazla ürün çeşidi ile istegelsin market alışverişinden teknolojiye, saç bakımından temel gıdaya kadar birçok ihtiyacınızı bulabileceğiniz bir markadır. İstegelsin ile sizde bütün ihtiyaçlarınızı bütçeniz uyumlu bir şekilde temin edebilirsiniz.

Vestel Akıllı Saat Kırmızı

Vestel akıllı saat kırmızı, ofis alanında çalışırken bütün telefon içerisinde yapabileceğiniz aramalarınızı, sohbetlerinizi ve mesajlarınızı görebileceğiniz oldukça donanımlı bir saattir. İçeriğinde fener fonksiyonu, kalori ölçümü, müzik kontrolü, tahmini kullanım süresi, nefes egzersizi, şarj süresi ya da hareketsizlik süresi gibi birçok fonksiyon yer ediniyor. Aynı zamanda sosyal medya uygulamalarınızdan gelen bildirimleri telefonunuza bakmadan, Vestel akıllı saat üzerinden görebilirsiniz. Vestel akıllı saat kontrol edilebilir bir tekniğe sahiptir. Tercihen kırmızı rengini, tercihen de farklı renk seçeneklerini deneyimleyebilirsiniz. Özellikle yoğun çalışma hayatı olan kişiler, sürekli olarak telefona bakmak yerine akıllı cihazı ile birlikte rahatlar.

KALE Mini Wifi IP Kamera

Kale mini Wi-fi IP kamera, ofis ortamında güvenlik anlamında kullanılabilecek teknolojik bir üründür. Kolay bir kullanıma sahiptir. Hareket algılama ya da uzaktan izleme gibi sistemleri yer edilir. Wi-fi kameranın 2.8 mm geniş açılı lensi bulunur. Aynı zamanda HD çözünürlüğe  sahip. 10 mm kadar gece görüşü ofis ortamında ki ışığa göre uygulanır. Güçlendirilmiş hareket sensörü ya da harekete duyarlı yapısıyla birlikte sizde çalışma ortamınızda tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte tek yönlü ses alma, çift yönlü konuşma, gürültü azaltma gibi çeşitli fonksiyonları da bulunuyor.  Wifi kamera ofis toplantılarında karşılıklı olarak görüntülü konuşma olduğu takdirde bulunmalıdır. Burada çözünürlük açısından etkili bir kamera tercih edilir. Bu konuda çoğunluğun tercihinde olan ürün, istegelsin üzerinde indirimli ve kampanyalı fiyatı ile satışta!

 

Logitech MK220 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Logitech MK220 Kablosuz Klavye Mouse Seti, çalışma masanızda hareket özgürlüğü kazanabilmeniz adına tercih edilebilir. Kablolu klavye ve mouse seti, çalışma masanızda daha fazla yer kaplar. Bu da özgür çalışabilme niteliğini azaltır. Bunun yerine kabloların oluşturduğu yoğun kalabalıktan uzaklaşıp, yalnızca kablosuz bir set özellikle ofis çalışanları için daha ideal bir konuma sahiptir. Aade bir tasarımla birlikte, gereksiz herhangi bir tuşu bulunmaz. Tuş takımı kullanılırken yüksek darbe sesi gibi kesinlikle mevcut değildir.

Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık Nar Çiçeği

Vestel Desibel K550 Bluetooth Kulaklık Nar Çiçeği, ofis ortamında yoğun ses olduğu takdirde kurtarıcı bir üründür. Özellikle gürültüye karşı hassasiyetiniz var ise dışarıdan gelen gürültüyü tamamen kestiği gibi size daha sakin bir ses ortamı oluşturur. Bununla birlikte Bluetooth mikrofon, aux bağlantıları yer edinir. 10 – 12 saate kadar çalma süresi mevcuttur. USB bağlantısı olduğu için dilediğiniz şekilde ürünü uzun süreli olarak kullanabilirsiniz. Nar çiçeği ve beraberinde farklı renk seçenekleri de sizler için bulunuyor.

TTEC Minicable 30 Cm İphone Şarj Kablosu

TTEC MiniCable 30 cm iPhone Şarj Kablosu, şarj ve veri senkronizasyonu ile birlikte ofis alanında kullanılabilen teknolojik ürünler içerisinde yer edinir. 30 cm kablo boyu uzunluğu bulunur. İnce bir uca sahiptir. 30 cm olması, çalışma masanızda fazla yer kaplamasını önler. Yalnızca bilgisayarınızla telefonunuzun birbirine yakın olması adına tercih edilir. Oldukça kurtarıcı bir ürün olduğu gibi ofis malzemeleri içerisinde de çoğunluğun tercihindedir.

Ofiste, evde ya da iş yerinde yardımcınız olacak olan birçok teknolojik ürüne istegelsin ile ulaşabilirsiniz. İstegelsinn.com üzerinden indirimli ve kampanyalı fiyatları ile yer edinen teknolojik ofis ürünlerine şimdi sahip olmanın tam zamanı!


0 Yorumlar