teknosa

Teknosa akıllı TV kategorisinde hem çeşitliliği en yüksek olan hem de en uygun fiyata satın alabileceğiniz modelleri bir araya getiren alternatiflerin başlında gelmektedir. Ürünlerin kapsamlı bir koruma ile kargoya verilmesi, garantili olması da ayrıca dikkat çekmektedir. Ürünlerde herhangi bir sorun olduğu zaman sunulan garanti olanağından da istifade edebilirsiniz. Bu garantili sistem Türkiye temsilcilerinde geçerliliğin sürdürmektedir. Dilerseniz Teknosa’nın ek garanti uzatma seçeneklerinden de faydalanma hakkınız vardır.

Samsung 40T5300 40″ 100 Ekran FHD Smart TV

Samsung 40T5300 40″ 100 Ekran FHD Smart TV seçeneği hem boyutun genişliği hem de sunduğu görsel kalite ile en sık tercih edilen alternatiflerdendir. Ekran çözünürlüğü oldukça yüksek olan bu televizyon sayesinde izlediğiniz yapımlardan artık çok daha fazla keyif alma fırsatını yakalayacaksınız. Bu muhteşem görsel kalite aynı zamanda akıllı TV uygulamaları ile de desteklenmektedir. Uygulamalar arasına yenilerini ekleyerek televizyonunuzu daha efektif şekilde kullanma hakkını yakalayacaksınız. Ses konusunda Dolby ön plana çıkmaktadır. Evinizde sinema atmosferi yaratmak için tek bir TV almanız yeterlidir, herhangi bir ek ses sistemine ihtiyacınız olmayacaktır.

Grundig 40GDF5950B 40″ 102 Ekran Uydu Alıcılı FHD TV

Grundig 40GDF5950B 40″ 102 Ekran Uydu Alıcılı FHD TV seçeneklerinden faydalanırken kişilerin en çok memnun kaldıkları unsurların başında görsel kalite gelmektedir. Görsel kalite konusunda piyasada yer alan akıllı televizyon seçeneklerinden çok daha ön planda olduğu anlaşılmaktadır. Oyun oynarken, film izlerken herhangi bir takılma ya da görüntü kalitesi sorunu yaşamadan sürecin tadını çıkarma fırsatını elde edeceksiniz. Televizyonun kendinden uydu alıcılı olması da memnuniyeti ayrıca artıran kıstaslar arasında kendini göstermektedir.

Philips 43PUS7505/62 43″ 108 Ekran UHD LED Smart TV

Philips 43PUS7505/62 43″ 108 Ekran UHD LED Smart TV dilerseniz platform üzerinde dilerseniz de asılarak kullanılabilmektedir. Bu konuda bir kısıtlama getirilmemiştir. Askı satın almak isteyen kişilere sepette ek indirimler de uygulanmaktadır. Piyasanın görsel kalite konusunda en verimli alternatiflerinden biri olduğu net şekilde görülmektedir. Hem ek bağlantılar ile bir konsol haline getirilebilir hem de kendinden uydu alıcılı olduğu için sorunsuz şekilde kullanılabilir. Kurulum aşamasından garanti adımlarına kadar her aşamada alanın uzmanı olan ekip yanınızda olacaktır. İsteyen kişilerin klasik garanti koşullarının yanı sıra ek garanti olanaklarından istifade etmesine de olanak verilmektedir. Bu ek garanti olanakları sizin için yüksek verimliliğin ana noktası olacak!

Vestel 43F8500 43″ 108 Ekran Uydu Alıcılı FHD LED TV

Vestel 43F8500 43″ 108 Ekran Uydu Alıcılı FHD LED TV televizyon full HD kalitesi ile göz doldurmaktadır. Kendinden uydu alıcılı olduğu için ek bir aksama ihtiyaç duymadan kullanım adımlarına başlanabilmektedir. Bu aşamada kişilerin ses sistemi konusunda da oldukça memnun kaldıkları görülmektedir. Sunulan ses sistemi piyasanın en iddialı seçenekleri arasındadır. Film izlerken ya da müsabakaları takip ederken adeta temanın içinde hissedeceksiniz. Bu derece memnun eden bir teknik yapının sunulmuş olmasına rağmen enerji tasarrufu konusunda da piyasanın en sevilen alternatifleri arasında kendini göstermektedir. A++ enerji sınıfında olduğu için enerji tüketiminin olabildiğince sınırlı bir hale getirilmesi için fırsat verilmektedir.

Samsung 50TU8000 50″ 125 Ekran 4K CRYSTAL UHD TV

Samsung 50TU8000 50″ 125 Ekran 4K CRYSTAL UHD TV sayesinde eşsiz bir seyir keyfinin tadını çıkartmak sizin için tek bir tuş kadar yakın olacaktır! Cihaz kristal ekrana sahip olduğu için canlı, parlak ve keskin renkler ile karşılanacaksınız. Oyun oynarken, film izlerken, TV kanallarını takip ederken her zaman yanınızda olacaktır! Ses sisteminden görsel kaliteye kadar her noktada övgü toplamaktadır.

Teknosa sayesinde satın alacağınız akıllı televizyonun herhangi bir zarar görmeden tarafınıza ulaştırılması sağlanacaktır. Bu televizyonların kurulum sürecinden garanti kullanım adımlarına kadar teknik ekibin sürekli olarak yanınızda olacağının da ayrıca bildirilmesi gerekir. https://www.teknosa.com/ internet sayfası üzerinden alışverişe anında başlayabilirsiniz. Alışveriş hiç bu kadar kaliteli ve güvenli olmamıştı!


0 Yorumlar