Bernardo sadece yemek setleri ya da porselen ürünleri ile değil aynı zamanda elektronik ev eşyaları ile de dikkat çeken bir kalite sergilemektedir. Sunulan bu yüksek kalitedeki ürünlerin bu derece uygun bir fiyata satışa çıkarılması da memnuniyeti artıran hususlar arasındadır. Dilerseniz direkt olarak şubelerden dilerseniz de internet sitesi üzerinden erişim adımlarını tamamlama hakkınız vardır. Her iki şekilde de en yüksek kaliteyi en uygun fiyata satın almanız mümkün kılınacaktır.

Elektrikli Cezve Türk Kahve Makinesi Çelik – 400 ml

Elektrikli Cezve Türk Kahve Makinesi Çelik – 400 ml sayesinde özellikle köpüklü közde kahve keyfini elde edeceksiniz. Kahve yapmak sizin için hem daha pratik hem de daha eğlenceli bir hal alacaktır. Tasarım oldukça pratiktir. Sadece içerisine kişi sayısı kadar fincan su koymalı ve kahvenizi eklemelisiniz. Cezvenin çalıştırma butonuna tıklamalısınız. Stant kısmında yer alan çalıştırma butonuna tıklamanızın hemen sonrasında kahve hazırlanmaya başlayacaktır.

Oldukça lezzetli ve pratik bir kahve hazırlamak için en doğru cihaz olduğunu garanti ediyoruz! Bu elektrikli cezve ile 5 fincan kahve yapmanıza olanak verilmektedir. Ürün kapsamında gizli rezistans sistemi kullanılmıştır. Bu da ürünün uzun ömürlülüğünü artıran ana unsurlardandır. Kolay temizlenebilir yapısı ile yıkama adımının da kolay olmasını sağlamaktadır. Ne alt kısım ne de üst kısmın bulaşık makinesine atılması uygun olmayacaktır. Verilen kullanım talimatlarına ayrıca dikkat etmelisiniz.

El Blender Seti

El Blender Seti sayesinde ezme, püre haline getirme, karıştırma, doğrama sizin için artık daha kolay bir hale gelecektir. Bu cihaz sayesinde neredeyse mutfağınıza bir yardımcı almış kadar rahat edeceksiniz. Ürün kapsamında 3 adet fonksiyon bir arada hazırlanmıştır. Motor kısmı oldukça güçlüdür. Kullanım talimatlarına uyulması durumunda uzun seneler boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Üründe turbo fonksiyon da mevcuttur. Bu turbo fonksiyon ile daha hızlı bir şekilde işlem sonucu elde etmeniz mümkün kılınır.

Kablosuz Su Isıtıcı

Kablosuz Su Isıtıcı ile içecekleriniz, yemekleriniz, çayınız için hızlı bir şekilde suyunuzu hazırlama fırsatını elde edebilirsiniz. Isıtıcının sadece işlevi değil aynı zamanda tasarımı da memnun edici bir özellik sergilemektedir. Mutfak tezgahınızda bulunmasından keyif alacağınız bir tasarım geliştirilmiştir. Kablosuz olması da ayrıca verimliliği artıran unsurlardandır. Ürün 1.7 litrelik bir hazneye sahiptir. Oldukça işlevsel bir hazne yapısıdır. Hem aşırı ısınma durumunda hem de yanlış b ir hamle sebebi ile susuz çalışma konusunda emniyet sistemi mevcuttur. Bu emniyet sistemi sayesinde olası bir sorun durumunda ürün kendi kendini kapatabilmektedir. Üründe kablo saklama yuvası mevcuttur. Bu şekilde tezgahın üzerinde daha şık bir görünüm oluşturulmaktadır.

Elektrikli Süpürge

Elektrikli Süpürge Bernardo’nun en beğeni gören ürünleri arasında kendini göstermektedir. Özellikle toz torbasının bulunmaması da verimliliği artırmaya devam etmektedir. Kolaylıkla toz haznesinin boşaltılması mümkün kılınmaktadır. Ürünün kablosunun kolaylıkla toplanması için otomatik şekilde işleyen bir kablo sarıcı sistemi de geçerliliğini sürdürmektedir. Kablo uzunluğu 5 metredir. Bu uzun kablo sayesinde hareket kabiliyetinizde herhangi bir sorun meydana gelmeden tüm evinizi süpürebilirsiniz. Üründe farklı başlıklar da mevcuttur. Bu şekilde koltuklarınızı hatta perdelerinizi dahi süpürme olanağını elde edeceksiniz. Ürün garantilidir. Sadece 2 sene boyunca geçerli olan garanti değil aynı zamanda gönderim aşamasında sorun yaşanması durumunda da garanti sistemi aktive edilerek ürün değiştirilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünü 14 gün içerisinde değiştirme fırsatınız da olacaktır. Bernardo

Elektrikli Dikey Süpürge

Elektrikli Dikey Süpürge 1.5 litre genişliğinde bir toz haznesine sahiptir. Bu şekilde uzun bir temizlik sonrasında dahi hazne tam olarak dolmayacaktır. Bernardo müşteri memnuniyeti konusunda en hassas davranan firmaların başında gelmektedir. Hem değişim hem de iade konusunda eşsiz bir duruş sergilemektedir. https://www.bernardo.com.tr/ sitesi üzerinden ana sayfaya erişerek hem elektrik süpürgesine hem de diğer ev ihtiyaçlarınıza anında erişim sağlayabilirisiniz. Kampanyalı dönemlere denk geldiğiniz zaman ev ihtiyaçlarınızı daha makul fiyata satın alma fırsatınız da olacaktır.


0 Yorumlar