Sürekli gelişen ve değişen dünyamızda telefonlar bir ihtiyaç. Ancak gelişen teknolojiye yetişmek pek de mümkün değil. Her sene farklı özellikler ile donatılmış üst düzey telefonlar ile yarışmak her bütçenin harcı olmasa da bazen sadece özelliklerini araştırmak bile insana anlamsız bir haz veriyor. İşte telefon alacak ya da almayacak meraklı kitle için son yıllarda çıkan en iyi telefon modelleri tanıtımı bu yazıda, ürünler ise Media Markt’ta.

Apple iPhone 12 64GB Akıllı Telefon 

Bu akıllı telefon piyasaya sürülmeden önce ilk olarak içerisinde adaptör ve kulaklık bulunmayacak olması herkesi şaşkınlığa sürüklemişti. Ancak bu şaşkınlıklar bununla da sınırlı kalmadı. Telefonun gelişmiş tasarımı, birbirinden canlı renkleri ile birlikte bizleri adeta büyülediğini söyleyebiliriz. Üstelik hızına ise hiç girmiyoruz. Gerek işlemcisinin hızı gerekse indirme işlemleri için standartların üzerinde kabul edilen Apple iPhone 12 64GB Akıllı Telefon sayesinde bambaşka bir dünyayı cebimizde taşıyabileceğiz.

Samsung Galaxy Z Fold2 256GB Akıllı Telefon 

Önce fiyatı sonra da birbirinden farklı ve özel nitelikleri sayesinde göz dolduran Samsung Galaxy Z Fold2 256GB Akıllı Telefon sayesinde yeniliği ve değişkenliği hayatımızda hissedeceğimize emin olabilirsiniz. Katlanabilir ekran özelliği sayesinde hepimizi derinden etkileyen ve buna ek olarak bir de hızı ve tasarımı ile bizi bizden geçiren bu ürün ne yazık ki çok pahalı. Ancak almak isteyenler için bahaneler de kelimeler de kifayetsiz kalıyor.

Huawei P40 Lite 128GB Akıllı Telefon 

Son zamanların gerek görünüm gerek fiyat, gerekse işlemci açısından en çok rağbet edilen telefon markalarından biri olan Huawei, Huawei P40 Lite 128GB Akıllı Telefon sayesinde bu ilginin nedenini bizlere bir kez daha kanıtlamış oldu. Kendilerinin de ısrarlar belirttiği yalın ve sade tasarımı ile gösterişten uzak olmak isteyenlerin tercihi haline gelen ürün, asıl şovunu kamerasıyla yapıyor. Üst düzey özellikleri sayesinde fotoğrafçılık yeteneklerinizi geliştirecek olan bu ürünü, uygun fiyat güvencesi ile kaçırmadan almak lazım.

Oppo Reno 4 Lite 128 GB 

Yine son zamanlarda bolca rağbet gören ve aynı zamanda piyasadaki diğer telefon markaları ile kıyaslandığı zaman fiyat açısından oldukça avantajlı olan Oppo, Oppo Reno 4 Lite 128 GB ürünü sayesinde bizlere keyifli bir kullanım deneyimi sağlıyor. Ekranın yapısı, standart ama rahat tasarımı, renk kalitesi ve dikkatleri üzerine toplayan bu model, orta sınıf fiyatlar ile yüksek özellikler bekleyenlerin beklentilerini karşılıyor gibi görünüyor, siz ne dersiniz?

RealMe 7 Pro 128GB Ayna Mavisi Akıllı Telefon 

Son zamanlardaki ekonomik durumlar ve doların yükselmesi ile birlikte artan teknolojik cihaz fiyatları düşünüldüğünde ne yazık ki çok daha iddialı telefonlar alabilmek, pek çoğumuz için mümkün değil. Ama akıllı telefonların artık bir ihtiyaç haline getirilmesi gibi bir algı yüzünden bugün hepimiz en azından orta sınıf olarak tabir edebileceğimiz fiyatlara yöneliyoruz. İşte bu fiyat aralığında olan telefonlardan bir tanesi daha; RealMe 7 Pro 128GB Ayna Mavisi Akıllı Telefon. Hoş tasarımı ve birbirinden farklı özellikleri ile bir telefondan bekleyebileceğiniz tüm ihtiyaçları karşılayabileceğini düşündüğümüz Realme, bakalım kullananlar açısından da aynı etkiyi yaratabilecek mi?

Bu ve aradığınız daha farklı telefon modelleri için Media Markt web sitesine uğramayı unutmayın; www.mediamarkt.com.tr


0 Yorumlar