Günümüzde teknoloji bu kadar hayatımızın merkezinde iken alınacak hediyeleri de teknolojik unsurlar oluşturuyor. Gerek kişisel eğlencemiz için ve gerekse ev aletleri açısından pek çok insan hayatının her alanında teknolojiyi kullanmaktadır. Bu durumda hediye söz konusu olduğunda da aklımıza ilk olarak elektronik aletler gelmektedir. Bu oldukça çeşitli bir havuzdur bu nedenle arkadaşınız için en doğru hediyeyi seçmek adına Teknosa mağazalarına gidebilir veya arkadaşa alınacak hediyeler için Teknosa internet sitesine uğrayabilirsiniz.

Preo My Game Gaming Kulaklık MG11 – Kırmızı

Kulaklık günün her anında kullanılabilecek bir ürün olsa da özellikler oyuncular için üretilen gaming kulaklıkları son zamanlarda oldukça revaçta. Elbette bunun birtakım sebepleri vardır. En başında gaming kulaklıkların oyunlar için çok daha kullanışlı olması, ses kalitesi ve beraberinde uzun süre oyun oynayan gamerlar için rahat ve boğmayan bir kulaklık gaming kulaklık olarak kullanılmaktadır. Ancak markalara ve modele göre de ek özellikl er söz konusudur.

Preo My Game Gaming Kulaklık MG11 Kırmızı uygun fiyatı ile dikkat çekmekle birlikte aynı zamanda da kaliteli bir plastiğe sahiptir. İçeriğinin ise kulağı sıkmayan bir kumaşı ve süngeri bulunmaktadır.

Frisby FGP-W510PU Usb Pc/Ps2/Ps3 Uyumlu 2.4 Ghz Kablosuz Gamepad

Frisby FGP-W510PU Usb Pc/Ps2/Ps3 Uyumlu 2.4 Ghz Kablosuz Gamepad özellikle Playstation oynamayı seven bir arkadaşınız varsa alınabilecek güzel hediyelerden biridir. Kablosuz olması gamepadlerde en çok aranan özelliklerden biridir. Bu fiyatı biraz arttırsa da aynı zamanda Usb uyumlu olması ile kablosuz olması sayesinde bu ürünü alabilir ve arkadaşınızı oldukça mutlu edebilirsiniz. 10 metreye kadar bağlanma mesafeniz vardır yani 10 metre kadar uzağa gidebilirsiniz demektir. Playstation 1,2 ve 3 ile uyumlu olduğundan bu üçünden birine sahip bir arkadaşınız varsa siz de ona gamepad sürprizi yapabilirsiniz.

Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici 

Eğer hediye alacağınız arkadaşınız saçları ile ilgilenmeyi seven biri ise bir saç düzleştiricisi almak alınabilecek en iyi hediyelerden biridir. Ancak iyi bir saç düzleştiricisi almak daha iyi olacaktır. Özellikle saçlarını seven ve onlara bakan bir arkadaşınız varsa ısı nedeni ile saçına zarar gelmesini istemezsiniz. Bunun çözümü ise Remington S8598 Keratin Protect Saç Düzleştirici almaktır. Saça minimum zarar ile en kaliteli ve uzun süreli düzleşme etkisini sağlamaktadır.

Jbl Go 2 Bluetooth Hoparlör Tarçın

Jbl Go 2 Bluetooth Hoparlör Tarçın rengi ile oldukça dikkat çekici bir görüntüye sahiptir ancak isterseniz başka renkleri de bulunmaktadır. Bir bluetooth hoparlör arkadaşa alınabilecek ne iyi hediyelerden biridir. Özellikle müzik dinlemeyi seven bir arkadaşınız varsa bu hoparlör sayesinde istediği müzikleri çok daha net biçimde dinleyebilecektir. Aynı zamanda ses daha fazla çıkacak ve müziği daha coşkulu bir hale getirebilecektir. Ayrıca isterse bilgisayarına da bağlanabilir ve dizi veya film izlerken sesi hoparlör üzerinden dinleyebilir.

Inca IKG-448 Rainbow Efect Mekanik Hisli Klavye & Mouse Set 

Son zamanların en popüler elektronik aletlerinden biri rainbow efect klavye desek yalan olmaz. Öyle ki pek çok insan bu ürünü almakta veya almak istemektedir. Bunu en uyguna alabileceğiniz ürün ise Inca IKG-448 Rainbow Efect Mekanik Hisli Klavye & Mouse Set olarak Teknosa üzerinde satılmaktadır. Öyle ki Mouse seti de hediyedir. Bununla birlikte daha fazla Teknosa ürününe bakmak ve arkadaşınıza buradan hediye almak istiyorsanız https://www.teknosa.com/ adresine tıklayabilirsiniz.


0 Yorumlar