Elektronik ile online perakendecilik alanında öne çıkan MediaMarkt, tecrübeli platformlardan bir tanesidir. Pek çok ülkede mağazası bulunan marka 2013 yılından beri online hizmette adını duyurmuştur. Bunun üzerine online platformu ziyaret edenler televizyondan fotoğraf makinelerine, makinelerden oyun konsollarına kadar tüm ürünleri değerlendirmeye alabilir.

Goldmaster GM- 7156 Troy Tıraş Makinesi 

Markanın kişisel bakım ürünlerinde pek çok markaya ev sahipliği yaptığı ve ürün yelpazesini bir hayli zengin tuttuğu açık durumda. Örneğin erkek bakım ürünlerinde tıraş makineleri ve aksesuarları sayıca fazla. Bunlar arasında olan Goldmaster GM- 7156 Troy tıraş makinesi tercihinde bulunanlara:

  • Bataryaya dair şarj edilir pillere ihtiyaç duyulur.
  • Hem kablolu hem de kablosuz kullanıma uygun olduğu gösterilir.

I hyıl olan ürün Çin merkezlidir. Sipariş vermek isteyenlere öncelikle ürün görselleri ve özellikleri paylaşılır. Son derece kullanışlı olan tıraş makinesine dair kullanıcı yorumlarına dahi göz atılabilir. Öyle ki deneyim sahibi olanların yorumları dahilinde fikir sahibi olabilir ve siparişe geçebilirsiniz.

Philips BRE730/05 Islak Kuru Epilatör 

Hem erkeklere hem de kadınlara özel olarak ayrı kişisel bakım ürünlerine yer verilmiştir. Kadınlar için çoğunlukla epilatör markaları ve özellikleri paylaşılır. Bunlar arasında olan Philips BRE730 / 05 ıslak kuru epilatör nasıl değerlendirmek ve siparişe geçmekte özgürsünüz. Ünlü bir markanın ürünü olan epilatöre dair:

  • Ekstra geniş başlık imkanları ile kullanışlı hale gelmiştir.
  • 2 fonksiyonlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Adından anlaşıldığı üzere hem ıslak hem de kuru çalıştırmaya uygundur. Toplamda 32 adet cımbız içerir ve bu durum performansının artış göstermesini sağlar. Şart süresi ise 1 saat ile sınırlı tutulmuştur. Cilde karşı son derece hassas olan ürünün 2 yıl garantisi bulunuyor. Sipariş vermek isteyenlere tüm bu detaylar paylaşılıyor ve bilgi sahibi olanlar sepetine ekleyebiliyor.

Braun MGK3220 6in1 Erkek Bakım Seti Siyah 

Renk alternatiflerini dikkate alarak bakım setleri arasından dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Braun MGK3220 6in1 erkek bakım seti siyah bunlar arasında gösterilir ve adı üstünde siyah renk alternatifi ile paylaşılır. İlk etapta görünümleri dikkate almanız ve arkasından ürün özelliklerini değerlendirmeniz esas alınır.

Bıçak kısmı metal ile plastik içeren ürün ıslak çalıştırmaya uygun değil. Üçgen kesme başlığına sahip olduğu için her alan kolaylıkla ulaşım sağlanır. Şart süresine dair 50 dakikalık sınıra işaret edilir. 7 W gücündedir ve kutu içerisinde burun kılı kesme başlığı da yer alır. Son olarak resmi merkezinden 2 yıl garantili olacak şekilde elinize ulaştırılacaktır.

Remington EP7300 Smooth & Silky Epilasyon Cihazı

Kadın bakım ürünlerinde geniş bir yelpazeye yer verildiği görülüyor. Her türlü isteğe ve ihtiyaca uygun olacak şekilde cihazlar sıralanır. Aralarından ürün özelliklerini dikkate alarak tercihinizi yapmanız beklenir. Bunlardan Remington EP7300 Smooth & Silky epilasyon cihazı için paylaşılan özelliklerden bazıları şöyle:

  • Toplam 3 ayrı oynar başlık içerir.
  • 2 ayrı fonksiyon ile kuru çalıştırmaya uygun görülür.

40 adet cımbız içerdiği için son derece etkili olacaktır. Hassas bölgelere uygulanmasında herhangi bir sakınca görülmez. Masaj başlığı dahi içerdiği için talep gören ürünlerden bir tanesidir. Üstelik masaj başlığında aloe veraya yer verilmiştir. Kablolu kullanıma uygun olan ürün aranılan çoğu özelliğe sahip olduğu için tercih halindedir.

Philips MG3720/15 7’si 1 Arada Erkek Bakım Seti 

En çok tercih edilen ürünler arasında. Philips MG3720/15 7’si 1 arada erkek bakım seti yerini almıştır. Şarjlı olarak çalışma gösteren tıraş makinesine yer verilir ve 2 aparatla sergilenir. Çelikten tasarlanan bıçak yapısı ile etkili bir sonuç verir. Şöyle ki:

  • Yüz ve saç tıraşına dair kullanıma uygundur.
  • Kendiliğinden bilenen çelik bıçaklara sahiptir.

Aynı zamanda çalışma süresi 60 dakika olarak değerlendirilir. Son olarak ise aparatların durulanabilir olması ne denli kullanışlı olduğunu gösterir.

MediaMarkt web sitesini ziyaret edenler bunların haricindeki tüm kişisel bakım ürünlerine göz atabilir. https://www.mediamarkt.com.tr/ üzerinden hem kadınlara hem de erkeklere uygun olan ayrı kişisel bakım aletleri paylaşılır ve siparişe geçmeniz sağlanır.


0 Yorumlar