Dünyada teknoloji alanında Türkiye’nin en önemli temsilcisi olan Casper, dijital dönüşüme yön veriyor. Uluslararası beğeni kazanan tasarımlara sahip olan ürünler kullanılan malzeme ve seçilen renkler ile yüzlerce çeşit imkanı sunuyor.

Casper Nirvana X400

Yüksek verimli iş sistemleri için özel olarak tasarlanan Casper Nirvana X400 11. nesil Inter core işlemciler ile beğeni topluyor. 180 derece açılan laptop çekirdek performansı tüm Zorlu görevlerin üstesinden gelecek özelliklere sahip. İş bilgisayarı hafifliğinin yanı sıra aynı zamanda ultra mobilite için özel olarak tasarlandı.

Casper Nirvana C500

Ergonomik klavye kullanımı ve ek soğutma desteği gibi sayısız özelliğe sahip olan Casper Nirvana C500 modern tasarımı ile mobil uzmanlığı bir arada sunuyor. Her ortamda yüksek mobilite ve üretkenliği ve deneyimleme imkanını sağlayan bilgisayar tüm çalışma tarzlarına uygun şekilde özel olarak tasarlandı.

Casper Nirvana M500

Teknolojisini modern tasarımı ile bir arada sunan Casper Nirvana M500 ergonomik kullanım özelliği sayesinde iki kat daha fazla verimlilik sunuyor. Yıpranmalara karşı özel bir teknik ile üretimi gerçekleştirilen bilgisayar özel delikli tasarımı ile farklı bir bakış açısı geliştiriyor. İşlemci fanının yanı sıra soğutma fanı kullanılması sayesinde uzun süre verimli ve kesintisiz çalışıyor.

Casper Nirvana AIO A700

İhtiyaç duyulan verim ve performansı muhteşem bir tasarım ile sunan Casper Nirvana AIO A700 modern ve şık tasarımı ile göz dolduruyor. Ayarlanabilir stant özelliğinin yanı sıra aynı zamanda dokunmatik ekran opsiyonu ile birlikte çerçevesiz ekran özelliği üretkenliğin artmasını destekliyor.

Casper Nirvana M400

Güçlü performansının yanında aynı zamanda şık tasarımı ve kompakt yapısı ile mükemmeli sunan Casper Nirvana M400 tüm gereksinimleri bir arada sunuyor. Mini PC Intel’in yeni teknolojisi ve 10. ve 11. nesil core serisi işlemciler ile kusursuz bir performans yakalamayı sağlıyor. Üst düzey verimlilik ve ergonomik kullanım avantajı ile dikkat çekiyor.

Farklı çalışma ortamlarına kolay adapte olan Casper bilgisayar ürünleri beklentilere göre hazırlanıyor. Ergonomik aksesuarları ve sunulan destekler ile kullanımı kusursuz hale getirilen ürünler casper.com.tr adresinde uygun fiyatlar ile sunuluyor.


0 Yorumlar