Spor giyim markası Under Armour yenilikçi ürünleri ile sporculara en iyileri sunmaya devam ediyor. Koşu ve yürüyüş ayakkabıları ve performans giyimi ile amatör ve profesyonel sporcuların beklentilerini karşılıyor.

Unisex UA Flow Velociti Elite Koşu Ayakkabısı

Karbon fiber plaka itme gücünü sağlarken kauçuksuz yastıklama teknolojisi hafif ve kavrayıcı hale getiriyor. Orta ve uzun mesafeli koşular için ideal kullanım imkanı sağlayan Unisex UA flow velociti elite koşu ayakkabısı nefes alabilir özelliğe sahip. Tek parça olan orta taban hızlı tepki vermeyi kolaylaştırır. Dış tabanda kullanılan malzeme dayanıklı olmasının yanı sıra aynı zamanda zemin tutuşunu arttırıyor.

Kadın UA Charged Assert 10 Koşu Ayakkabısı

Darbelere karşı koruma özelliğine sahip olup nefes alabilen saya ile öne çıkan kadın UA charged assert 10 koşu ayakkabısı sentetik kaplamaları ile dayanıklılık ve destek sunuyor. File saya sayesinde nefes alabilen özellikteki ayakkabı Eva taban astarı ile rahat adım atmayı sağlıyor.

Erkek UA Charged Assert 10 Koşu Ayakkabısı

Dayanıklılığının yanı sıra aynı zamanda sporculara destek için özel olarak tasarlanan erkek UA charged  assert 10 koşu ayakkabısı nefes aldıran özelliği ile daha hızlı koşmaya yardımcı oluyor. Taban astarı Eva olan ürünün dış tabanının katı kauçuk olması dayanıklılığı arttırırken çarpma bölgelerini kaplayarak üstün koruma sağlıyor.

Kadın UA Hovr Sonic 6 Camo Koşu Ayakkabısı

Destekleyici olarak hafif bir yapıda tasarlanan kadın UA hovr sonic 6 camo koşu ayakkabısı ileriye iten yumuşak yaylı yastıklama ile birleşiyor. Günlük koşular için hafiflik sağlayan ürün rahatlık ve nefes alabilirlik özelliğinin yanı sıra dikişsiz ayak tarağı ile konforlu bir kullanım sağlıyor.

Erkek UA Hovr Sonic 6 Camo Koşu Ayakkabısı

3D kalıplı tavan astarı ile ayağı destekleyen erkek UA hovr sonic 6 camo koşu ayakkabısı son derece hafif. Dikişsiz ayak tarağı ile özel olarak tasarlanan file saya ve karbon kauçuk dış taban dayanıklılığı arttırıyor. Ürün yenilikleri ve kampanyaları ileri sporcuların ihtiyacı olan tüm ürünleri Under Armour farkı ile yaşamak isteyenler underarmour.com.tr sayfasını ziyaret edebilir.


0 Yorumlar