Casper, Türkiye’ nin teknoloji alanında lider markasıdır. Yenilikçi teknolojiyle üretilen ürünlerde en iyi performans sağlanır. İş, oyun veya günlük kullanım bilgisayarları üst düzey kalitededir. Ofise ya da eve bilgisayar almadan önce markanın modellerini incelemeniz gerekir. Böylece en yeni modelleri görürsünüz.

Casper Nirvana Z100

Nirvana Z100, ince ve şık tasarımıyla dikkat çeker. 1.25 kg ağırlığındaki ürünü her yere götürebilirsiniz. Yüzey koruması sayesinde parmak izi bırakmaz. Hızlı şarj özelliği bulunan laptopunuz 2 saatte tam dolar. Farklı renk seçenekleriyle ilgi görür. Bunların yanında grafik kartı, yüksek çözünürlük ve üstün performans sunar. Profesyonel ve günlük kullanıma uygun tasarımın maksimum internet hızı da sunmaktadır. Bilgisayar akıllı özellikleriyle daha hızlı daha verimli çalışma sağlar. Yeni bellek teknolojisi ila performans kaybı yaşamadan tüm işlerinizi yapabilirsiniz.

Casper Nirvana M500

Windows 11 uyumlu masaüstü bilgisayar yeni nesil işlemcisiyle verimliliği artırmaktadır. Verimlilik ve performansı birlikte sunan ürün ofis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Termal soğutma özelliğiyle güçlü donanımlar uzun saatler projeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz.  Freedos yani işletim sistemi olmadan gönderilen ürüne Windows 11 kurabilirsiniz. Ayrıca mat boyama, bilgisayarın yıpranması veya çizilmesini engellemektedir. Montaj ila bakım işlemleri oldukça kolaydır, kullanıcı dostu tasarımıyla birkaç dakikada işlemlerinizi yapmaya başlarsınız.

Excalibur G870

Bilgisayar alanında da lider olan Casper, oyun dünyasında bir numara olmanızı sağlar. NVIDIA RTC40 serisi ekran kartı bulunan bu ürün rakiplerinizi yenmenize yardım eder. 13. nesil İntel Core işlemciler sayesinde benzersiz deneyim sunar. İnce tasarlanan ürün birçok yeni teknolojiyi barındırmaktadır. 144 HZ ekran yenileme hızıyla rakiplerinizin gerisinde kalmazsınız. Ayrıca eklenen turbo fan özelliğiyle oyun sırasındaki aşırı ısınmayı önlemektedir. Böylece bilgisayar donanımları ısından zarar görmez. Ve uzun yıllar aynı performansla oyun oynarsınız.

Casper sadece bilgisayar satışı yapmaz, pek çok elektronik ürünü web adresinde bulabilişiniz. Son model telefonlar, eşsiz bilgisayar aksesuarları ve tabletleri uygun maliyete alırsınız. İhtiyacınız olan ürünleri görmek, sevdiklerinize hediye almak için tek tık yeter. https://www.casper.com.tr/ basın, tasarım harikası teknolojik ürünleri alın.


0 Yorumlar