Casper sizi geleceğe ışınlar sloganıyla ürün yelpazesinin sunan firma bilgisayar teknolojilerindeki yeniliklerinin yanı sıra kalitesiyle biliniyor. İhtiyaçlara yönelik çeşitliliği dışında kullandığı son teknoloji bileşenler yüksek performanslı işlemcilerle modern tasarımları ürünlerini ayıran önemli unsurlar.

Casper 21.5” Monitör

Görsel deneyimde üst düzey performans sunan Casper 21.5″ monitör etkileyici tasarımının yanında üç taraflı çerçevesiz yapısı ile dikkat çekiyor. VA panel teknolojisi sayesinde gerçekçi renklerle geniş izleme açıları sağlıyor. 3000:1 kontrast oranı derin siyahlarla beyaz parlaklar arasında ayrımı arttırıyor.

7 MS tepki süresi ile 75 Hz yenileme hızı hareketli sahnelerde dahi netlikle birlikte akıcılık sağlıyor. Anti flickering özelliği göz yorgunluğunu azaltırken ekranı titremesini önlüyor. Üründe bulunan 2 wattlık toplam 2 hoparlör entegresi ses sistemi ile kullanıcılara mükemmel deneyim sunuyor.

Casper Nirvana F750

Güçlü özellikleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken laptop Casper Nirvana F750, Intel core i7 8550U 4 çekirdekli işlemciye sahip. Sadece 2,2 kg ağırlığı ile taşıması oldukça kolay ayrıca 2 mm inceliğiyle son derece şık. Dolby dijital ses sistemi 73 desibel’den 83 desibele kadar artış gösteriyor.

Multi gesture özelliği sayesinde çoklu dokunmatik kontrol imkanı sunuyor. DDR4 MHz bellek yüksek hızda veri transferi sağlayarak sistem performansını optimize ediyor. M.2 SATA Süper SSD Opsiyonu ile depolama kapasitesi ve hızı konusunda da kullanıcılara esneklik sunuyor.

Casper Nirvana D300

Güçlü özelliklerinin yanında kullanıcı dostu tasarımı ile performans odaklı kullanıcılar için özel olarak tasarlanan Casper Nirvana D300 masaüstü bilgisayar, profesyoneller açısından ideal. 8 nesil Intel core i3-8100 işlemci seçeneği ile güçlendirildi. Günlük görevleri sorunsuz şekilde yerine getirirken aynı zamanda enerji verimliliği sağlıyor.

İsteğe bağlı olarak 9 nesil Intel core işletmecilerle konfigüre edilebiliyor. İşlemci seçenekleri arasında 4, 6 ve 8 çekirdekli modelleri barındırıyor, işlem gücü ihtiyaçları uygun şekilde özelleştiriliyor. Kullanıcılara özelleştirme yapma imkanı sağlayan konfigürasyon seçenekleri hem kullanım alanlarına hem de gereksinimlere uyum sağlıyor.

Sunduğu güvenilirlikle dayanıklılık sayesinde hem günlük ihtiyaçlara cevap veriyor hem de uzun ömürlü çözümler sunuyor. Kampanyalarla indirimleri takip etmek için casper.com.tr sayfasını inceleyebilir, aradığınız ürünleri bulabilirsiniz.


0 Yorumlar