dr.com.tr D&R ofis ürünleri gerek bireysel olarak gerek ise ofis ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde sağlamak ve karşılamak amacı ile sizlere geni ve oldukça çeşitli olan bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Bu bağlamda ise gerek kırtasiye ürünlerinden gerek ise kağıt ürünlerine kadar bütün ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde içerisinde bulundurmaktadır. Her zaman da bu alanda kaliteyi kendisine odak noktası olarak belirlemesi ile hizmet vermektedir. Bütün bunlara ek olarak sürekli olarak yapmış olduğu kampanyalar ve indirimler ile oldukça daha iyi bir hizmet sağlamak mümkün olmaktadır. En çok alınan ofis ürünleri ise;

Noki Klasör Geniş Çakmalı

Klasörler bir ofisin olmazsa olmaz ürünleri ve malzemeleri arasında yer almaktadır. Bu alanda D&R her zaman en kaliteli ve aynı zamanda ise farklı boyut ve renk seçenekleri mevcut olarak sizlere sunulmaktadır. Gerek bütün evrakları içerisinde tutmaya fayda sağlayan gerek ise bilgilerin tamamını içerisinde barındırmak amacı ile hizmet sağlamaktadır. Öyle ki son derecede dayanıklı olan ve herhangi bir bozulma meydana getirmeyecek şekilde üretimi sağlanmaktadır.

Std Delgeç Deluxe

Ofis malzemeleri alanında oldukça önemli bir yere sahip olan delgeçler oldukça sık şekilde kullanılmaktadır. Bu alanda ise her zaman en kaliteleri ve aynı zamanda ise en sağlam ürünlerin satışı sağlayan D&R oldukça fazla model ve renk seçeneğini de içerisinde barındırmaktadır.

Scrikss 38 Saten Altın Lüks Kutuda Roller Kalem

Kalemler ofis hayatının vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Bu alanda ise aynı zamanda ofis çalışanlarına hediye olarak alınabilecek olan hediyeler arasında yer alır. Öyle ki ofis çalışanlarına ve sevdiklerinize alınabilecek oldukça güzel bir hediye seçeneği arasında bulunur. Aynı zamanda oldukça kaliteli ve şık bir görünüme sahip olan bir kalemdir.

Keskin Color Çiçek Akademik Masa Takvimi

Masa takvimleri ofislere şıklık katacak aynı zamanda ise farklı renk seçenekleri ile birlikte masalarınızı süsleyecek olan ofis ürünleri arasında yer alır. Gerek hediyeler olarak gerek ise kendinize alabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır. Bu alanda sizlere farklı modeller ile birlikte hizmet vermektedir.

LE Color Akademik Ajanda

Herkesin bildiği gibi ofis ürünlerinin vazgeçilmez malzemeleri elbette ki ajandalardır. Bunun en önemli neden ise gerek notlarınızı yazmak gerek ise bilgileri kaleme dökmek amacı ile tercih edilir. Aynı zamanda farklı renkleri ve modelleri ile sizlere adeta ilham kaynağı olacak olan ajandalar olarak hizmet vermektedir. Bu alanda sizlerin yıllık planlarınızı yapabileceğiniz, ya da notlarınızı düzenli olarak tarihlere uygun bir şekilde yazabileceğiniz bölümler bulunmaktadır.

Sizler de bu ofis malzemelerini hatta daha fazlasını çok kolay bir şekilde satın alabilir ve aynı zamanda kolay bir şekilde D&R adı altında sipariş oluşturabilirsiniz. Sizlere bu zamanda her zaman indirim ve kampanya imkanları sunması ile de oldukça uygun fiyatlarda ürün alımları sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken D&R adresine giriş yapmak olacaktır !


0 Yorumlar