Ürettiği yeni ve eşsiz tasarımları ile Casper elektronik sektörünün lider markasıdır. Casper bilgisayar, telefon, tablet gibi geniş ürün çeşitliliği ve bu ürünlerin aksesuarları üreten köklü bir teknoloji firmasıdır. Her bütçeye uygun birçok ürün ile hizmet vermektedir.

Excalibur G911

Geliştirilmiş teknik özellikleri ile Excalibur G911 eşsiz bir oyun bilgisayarı; Ekran kartı, bellek, işlemci gibi önemli teknik özelliklerini değiştirme ile kişiye özel performans yaratabilme imkanı sunmaktadır. Yeni tasarım metal kasası ve ince yapısı ile her yere taşınabilir. Farklı ekran boyutu tercihleri sunar ve üst seviye ekran performansı daha oyun başlamadan rakipleri geçmeyi garantiler. Sürekli serin olmasını sağlayan soğutma sitemleri ile en gözde bilgisayarlardan biri.

Casper VIA F30

Akıllı telefon teknolojisinin en güzel örneklerinden olan Caspe VIA F30 ne önemli özelliği depolama ve fotoğraf çekme özellikleridir. Zarif ve ince yapısı kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Farklı renk seçenekleri bulunan telefon rahat bir kullanım sağlamaktadır. Sunduğu sistematik ekran özelliği ile video ve oyunlarda kusursuz izleme sağlamaktadır. Dayanıklı bataryası ile uzun süreli kullanım imkanı. 1,6 Ghz hızı sayesinde çoklu görevleri seri olarak gerçekleştirmek için geliştirilmiştir. Kamera uygulamasında çoklu seçenek bulunmaktadır.

Casper VIA S30

Tablet ilk olarak geniş bir ekran ve yüksek bellek sunan Casper VIA S30 iş, okul ve günlük kullanım için geliştirilmiştir. Ekran özellikleri ile gün ışında dahi eşsiz görüntü sağlamaktadır. 10,1 ekran boyutu vardır. 64 gb dahili hafıza ve 256 gb kadar arttırılabilir depolama alanına sahiptir. 24 saat sarj olmadan dayanabilmektedir. Çift kamerası ve flash özelliği en güzel anıları ölümsüzleştirir. Kasma yaşamadan seri kullanım sağlar.

Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi

Bilgisayar oyunu severlerin en büyük yardımcısı oyun klavyeleridir. Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi sağladığı hız ve esnek yapısı ile oyun kazanmayı garantilemektedir. Özel tasarımı ile hafif ve sert vuruşları algılama özelliği bulunur. Uzun ömür ve kolay kulanım sağlamaktadır. Oyunların heyecanı ile yaşanacak kazalara karşı IP32 koruması geliştirmiştir. Su ve toza karşı dayanıklı yapısı ile tuşların altında birikebilecek materyallere karşı koruma sağlar. Işıklandırma çeşitliliği sağlar. 18 değişik ışıklandırma ile seçilen zamanda stil değiştirilebilir. Uçak teknolojilerinde kullanılan alüminyum kullanım süresini uzatmıştır.

 Casper Nirvana C370

Günlük kullanıma uygun Casper Nirvana C370 ince ve şık yapısı ile göz dolduruyor. Modern çalışma hayatında ve günlük yaşamın her alanında artık bilgisayar olmadan iş yapmak kolay değil. Menteşelerinin eğimli yapısı kullanım rahatlığı sağlamaktadır. İnce ekran çevresi ve Anti-Glare ile ekran parlamalarının önüne geçmektedir. Yeni geliştirilen işlemcisi ile çekirdek performansını yüzde 8 oranında yükseltmiştir.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Casper kullanıcıların en çok tercih ettiği bilgisayar markasıdır. Her bütçeye ve kullanıcıya uygun ürünler https://www.casper.com.tr/    sitesinde satışa sunulmuştur. Sizin araığınız ürünlerde burada olabilir bir bakın!


0 Yorumlar