Eşsiz tasarımları ve şıklığı ile kendine hayran bırakacak mutfak ürünlerine Emsan ile sahip olabilirisiniz. Ev tekstili ve çeyiz setleri dahil, ihtiyacınız olan her şey sizin için uygun fiyata satışa sunulmaktadır.

Emsan Presso-S Gri Düdüklü Tencere Seti 4+6 Lt 

Setin içeriği; bir adet 4 litre ve bir adet 6 litre düdüklü tencere, düdüklü kapağı ve cam kapaktır. Enerji kapsül tabanı ile tüm ocaklarda güvenle kullanabilirsiniz. Düdüklü kapak iki tencerede de kullanılabilir. Emsan Presso-S gri düdüklü tencere seti 4+6 lt özellikle yeni evlenecek olan çiftler için uygun ölçü ve özelliklere sahip olarak üretilmiştir. Cam kapağı kullanarak normal tencere kullanımı sağlayarak sağlıklı yemekler pişirebilirsiniz. 2 yıl garantisi olan düdüklü tencere setinin sepette %15 indirim kampanyası bulunmaktadır.

Emsan Cemre İndüksiyon Taban 8 Parça Çelik Tencere Seti

Çeliğin dayanıklılığı ve kullanışlılığı bu set ile bir araya getirildi. Lezzetli olduğu kadar sağlıklı yemekler de hazırlamak için Emsan cemre indüksiyon tabanlı 8 parça çelik tencere seti tam size göre. Paslanmaz çelik olan tencereleri bulaşık makinanızda güvenle yıkayabilirsiniz. Yemeklerin mineral ve vitamin değerlerini kaybetmeden düşük ısıda bile pişirebileceğiniz enerji kapsül tabanına sahiptir. Yuvarlak şekli ve şık tasarımı ile yemeklerinizi kolaylıkla pişirebilir %24 indirim ile satın alabilirsiniz.

Emsan Sansa Granit Karnıyarık Tencere 30 cm 

Karnıyarık sevenler için kalitenin ve granit görünümün buluştuğu Emsan sansa granit karnıyarık tencere 30 cm genişliği ile kalabalık sofralarınızın vazgeçilmezi olacak. Dış gövdesi oval yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Sapları ve kapak kulpu çeliktir. Gövdesi alüminyum olan tencerenin içinin güçlendirilmesi için granit kaplama kullanılmıştır. Uzun ömürlüdür ve bulaşık makinanızda yıkabilirsiniz. Yapışmaz ve yanmaz tabana sahip olması kolay temizlenmesini ve rahat kullanılmasını sağlamaktadır. Sepette %15 indirim fırsatından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Emsan Harmony 13 Parça Tencere Seti Siyah 

13 parça tencere seti ile evinizde lezzetli ve sağlıklı yemekler pişireceksiniz. Emsan harmony 13 parça tencere seti siyah renk ve granit kaplama olarak üretilmiştir. Set içerisinde ; 22 cm 3 litrelik derin tencere, 22 cm 2.9 litrelik karnıyarık tenceresi, 26 cm 1.9 litrelik tava, 18 cm 1.7 litrelik sütlük ve 18 cm tek adet sahan bulunmaktadır. Satın almak için sepetinize eklediğinizde %20 indirim oranından yararlanacaksınız.

Emsan Karya Goldinox 18cm Derin Tencere 

Eşsiz tasarımı ve şıklığı ile paslanmaz çelikten üretilen 2 litrelik Emsan karya goldinox 18cm derin tencere özel seri ürünüdür. İki yıl garantili olan tencerenin sepette %10 indirimli kampanyası bulunmaktadır. Gold rengi ve göz alıcı parlaklığı ile Emsan mutfağınızda şıklığı ortaya koyuyor. Tencerelerinizi indirimli fiyatlar ile yenilemek ve indirim kampanyalarından yararlanmak için https://www.emsan.com.tr/ ‘yi ziyaret edin, mutfağınızı baştan yaratın.


0 Yorumlar