Bu yaz English Home ürünlerinde ek %50 indirim fırsatları ile aradığınız her şeyi kolayca satın alabileceksiniz. Mutfak, banyo, ev tekstili ve daha bir çok üründe geçerli büyük yaz indirimleri ve ikinci ürüne ekstra ayrıcalık tanıyan English Home’da QR kod ile ücretsiz kargo ile ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Nola Pamuk Masa Örtüsü 150×200 Cm Antrasit

Yaz aylarında kurduğunuz masalarda hem şıklık hem de doğallık katacak Nola pamuk masa örtüsü 150×200 cm antrasit çizgi desenlerine sahip olarak tasarlanmıştır. Makinede 30 derecede ve elde yıkamaya uygundur. İsterseniz ılık ısıda ütüleyebilirsiniz. Tamamı pamuktan üretilen özel kumaş kullanılmıştır. Günlük sofralarınıza uyum sağlayacak ve misafirlerinize şık bir masa hazırlamanızı sağlamanız için %50 indirime ek %20 indirimle satın alabilirsiniz.

Liva Punch Nakışlı Kırlent Kılıfı 45X45 Cm Naturel

Krem rengin üzerine punch işlemelerle çiçek desenleri kullanılan kırlent kılıfını %50 indirimler satın alabilirsiniz. Liva punch nakışlı kırlent kılıfı 45×45 cm naturel rengi ile evinize şıklık katacaktır. Kumaşı tamamen pamuktan üretilen kılıf tekli satışa sunulmuştur. Ütü istemeyen kumaşı 30 derecede makinede yıkayabilirsiniz. Sererek astığınızda kırışma yapmaz ve nakışlarında deforme oluşmadan kullanırsınız. Koltuklarınızda, balkonunuzda ve özel köşelerinizde tamamlayıcı patça olarak kullanabilirsiniz.

Lona Hasır Örgü Abajur

Yatak odası, salon ve diğer odalarında dekoratif olarak kullanabileceğiniz Lona hasır örgü abajur 15x30x22 cm bej renk ve hasırdan üretilmiştir. Tek renge sahil abajur başlığı elde ve makinede asla yıkanmamalıdır. Ürün şapkası tamamen hasır kullanılarak tasarlamış ve sapında ahşap dokusu doğal bırakılmıştır. İsterseniz taksitle satın alabilir indirimli fiyattan hemen yararlanabilirsiniz.

Aluna Hasır Duvar Aksesuarı 

Doğal görntüye sahip objelerde hoşlanıyorsanız Aluna hasır duvar aksesuarı 35×5 cm natural gri renginde kullanıldığı özel tasarım tam size göre. Sarmal yapıda görüntüye sahip renk geçişleri şık ve modern hasırı evinize taşıyor. Yıkama gerektirmeyen hasır nemli bir bez yardımı ile silinerek temizlenebilir. English Home’da %50 indirimle sahip olabileceğiniz dekorasyon ürünü ve çok daha fazlası için hemen https://www.englishhome.com/ adresini ziyaret edin.


0 Yorumlar