İndirim Mi, Advertstore.net!

Advertstore.net online teknoloji mağazasında tüm ürünler güvenle müşteriye ulaştırılıyor. Dronlardan son model saatlere teknoloji harikası marka tasarımlar kampanyalarla uygun fiyata sunuluyor.

T-Watch

T-Watch, gün boyu yaptığınız etkinlikleri takip etmenizi sağlayan işlevsel bir saattir. Kalori ya da adım izlemesi yapan saat karbon kaplamadır. Android ve ios sistemlerine bağlanma özelliği bulunana ürün aynı zamanda spor şıklığına sahiptir. Toz ila su geçirmeyen 5ATM özelliği ve IP67 sertifikasıyla yoğun ilgi görür. Siyah renk ürünün ekran altı sarıdır. Yürüyüş ya da günlük aktivitelerde harcanan enerji gösterir.

HairRevit Pro

Saçlarınızı güçlendiren HairRevit Pro en son teknolojiyle üretilmiştir.  Kadın ve erkek kullanımına uygun olan ürün günlük 10 dakika kullanımla etkili iyileştirme sağlar. Saç dökülmelerini önleme için tasarlanan üründe 650 nm düşük lazer teknolojisiyle saçınız yeniden canlanır. Saç derisinin yağ dengesini denetleyen ürün taşınabilir, ayrıca şarj edilir. Eğer sağ dökülmesi sorunu yaşıyorsanız ürünü deneyebilirsiniz.

PrintX Pro

Etiket basımı yapan PrintX Pro kablosuz bağlantı yapar. Ölümsüzleştirdiğiniz hatıralarınızı etiket baskı olarak çıkarmanızı sağlar. 58 mm boyutunda fotoğraf etiketleri yaratmanızı sağlayan ürün android, ios ile windows uyumludur. Termal teknoloji kullanılan ürün ile anılarınızı ortak etiket ve çıkartmalara basabilirsiniz. Kolay kullanımı olan ürünü istediğiniz zaman alabilirsiniz.

SmartRelief Pro

SmartRelief Pro, bir masaj aletidir ve şarj edilme özelliğine sahiptir. Ergonomik yapısıyla boynunuza tam uyum sağlar. Farklı masajları seçmenizi sağlayan tuşları vardır. Ağrıya göre masajın yoğunluğunu ayarlamanıza imkan verir. Kolları ayarlanabilen masaj aleti yumuşak yastıklarla bezelidir. Masajla ağrılarınızı azaltan ürün yastık teknolojisiyle ekstra konfor sunar. Benzersiz masaj keyfinin tadını çıkarma bu ürünü anında alabilirsiniz.

UltraWash Max

Ultrasonik taşınır temizlik aracı UltraWash USB ila çalışmaktadır. Suya dayanıklı üretilen ürün kumaş, mücevher ve bulaşık temizliğinde kullanılır. Türbin mekanik su sıçratma özelliğiyle çift etkili ve derinlemesine temizleme yapmaktadır. Teknoloji meraklılarının ilgisini çeken ürünü internet adresinden alabilirsiniz.

Advertstore.net ile teknoloji devlerinin en yeni ürünlerini size sunar. Üstelik ürünleri buradan indirimli satılır. Alışveriş yapma ve son teknoloji tasarımları görmek için https://advertstore.net/ girin.


0 Yorumlar