Desa, kurulduğu günden bu yana sektörde her zaman yüksek üretim kalitesi ile yer edilen bir markadır. Laptop çantalarından aksesuara, kadın ve erkek giyiminden birçok üründe tercih edilen yenilikçi firmasıdır.

Samsonite Vectura Evo – Laptop Çantası 14.1″

Samsonite Vectura Evo – Laptop Çantası 14.1″, seyahatlerinizde en ideal üründür. Fermuarlı detayları bulunuyor. Laptopunuzu taşıyabildiğiniz gibi dilerseniz tablet, not defteri ve laptopunuza ait diğer ürünlerin her birini çanta içerisinde bulundurmanız mümkün. Oldukça geniş bir iç hacmi mevcut. Çanta içerisinde taşırken kolaylıkla çantayı elinizde tutabildiğiniz gibi uzun bağcıklı yapısıyla, birçok yerde de yanınızda bulundurmanız mümkün. Kalın yapı malzemesinden üretilmiştir. Çantaya dışarıdan bir darbe geldiği takdirde içeriğindeki laptopunuzun zarar görmesi gibi bir durum, mümkün değildir.

Samsonite Eco Wave – Laptop Çantası 15.6″

Samsonite Eco Wave – Laptop Çantası 15.6″, farklı renk seçenekleri bulunan bir üründür. Dilerseniz gece mavisi, dilerseniz sarı, dilerseniz pudra ve dilerseniz siyah renk seçeneklerinden herhangi birini, online olarak sistem üzerinden sipariş edebilirsiniz. Şık görünümüyle hem sırt çantası, hem laptop ve evrak çantası olarak kullanabilirsiniz. Ön bölümünde 1 adet fermuarlı detayıyla, ayrı bir bölüm oluşturulmuş. İçi oldukça geniş. Laptopunuzla beraber, farklı evraklarınızı taşıyabilirsiniz. Minimalist bir görünüme sahip olsa da hem şık, hem de rahat kullanımı mevcut.

Samsonite Midtown – Laptop Sırt Çantası S

Samsonite Midtown – Laptop Sırt Çantası S, çoğunluğun tercihinde olan bir üründür. Siyah, pudra renk seçenekleri mevcut. Fermuar detayları bulunuyor. Sırtınızda taşıdığınız takdirde sırt bölümünde, sizi rahatsız edecek en ufak bir detay bulunmamaktadır. Uzun yolculuklarınızda, kesinlikle ideal bir parça olduğunu söyleyebiliriz. İçi hem laptop, hem tablet hem de farklı ürünleri taşıyabileceğiniz kapasiteye sahiptir. Bu yüzden seyahat çantası olarak ifade edilebilir. Çanta içerisinde farklı bölümlendirmeler mevcut. Ön bölümünde ayriyeten bir göz bulunuyor. Avantajlı ve indirimli fiyatı ile sistem üzerinden sipariş ettiğiniz takdirde kısa sürede adresinizde iade edilir.

Samsonite Pro-Dlx 5 – 15,6″ Laptop Sırt Çantası

Samsonite Pro-Dlx 5 – 15,6″ Laptop Sırt Çantası, birçok bölmeden oluşan bir çanta. Laptopunuzu taşırken, işiniz tamamen laptoplaysa ve ekstra yanında taşımanız gereken farklı cihazlar varsa kesinlikle tercih edebileceğiniz bir ürün olduğunu söylememiz gerekiyor. Ön bölümünde, 3 adet farklı göz bulunmaktadır. Arka bölümünde ise laptopunuzla beraber farklı cihazları yan yana taşıyıp, korumalı bir şekilde bulundurabilirsiniz. İki kenarında ayriyeten mouse ya da şarj aleti gibi ürünler için bölümler bulunuyor. Uzun seyahatlerde her daim laptop ile beraber farklı teknolojik cihazlarınızı taşımak istediğiniz takdirde önerilebilir.

Samsonite Eco Wave-Bailhandle 14.1″

Samsonite Eco Wave-Bailhandle 14.1″, farklı renk seçenekleri ile sistem bünyesinde bulunmaktadır. Sade bir görünüme sahip laptop çantası, iç bölümünde laptopunuzla beraber farklı ürünlerinizi taşıyabileceğiniz ayrı bölümlendirmeler bulunuyor. Uzun seyahatlerinizde hem sade, hem rahat, hem de farklı eşyalarınızı da içeriğinde bulundurabileceğiniz bir laptop çantası aradığınız takdirde kesinlikle uygun fiyatı ile beraber sistem üzerinden sipariş edebilirsiniz. İndirimli ve avantajlı fiyatlarıyla uzun süreli kullanımda, dayanıklıdır. Hem laptop çantası, hem laptopunuzun yanında beraber evraklarınızı da içerisinde herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde taşıyabilirsiniz.

Aradığınız birçok kaliteli ürünün hepsi ve daha fazlası için desa.com.tr ziyaret edebilirsiniz. Online alışverişin en doğru adresi Desa ile %50’ye varan avantajı fırsatlarından şimdi yararlanmanın tam zamanı!


0 Yorumlar