Yıllardır futbol severlerin, beğenerek oynadığı PES oyunun yeni güncellemelerle yen, versiyonu piyasaya sürülmeyi bekliyor. Özellikle bilgisayar oyunlarını sevenlerin oynayabileceği yeni versiyonuyla, birçok oyuncu yeni futbol oyuncularını seçebilme olanağı yakalayacak. Eğlenceli ve unutulmaz oyunlar arasında yer alan PES demo oyununun da 2020 yılında yayınlanması bekleniyor.

64 Bit İşletim Sistemiyle Aramızda Olabilir

Gelişen teknolojiyle oyun sistemleri de değişmeye başladı. Özellikle grafik ve fonksiyonel özelliklerden dolayı her bilgisayarda oynanamayan oyunların birçoğu da PS kullanıcılarına yönelmeye başladı. PES 2020 versiyonu için 64 bit işletim sistemi gereken oyun konsolları ve bilgisayarlar, diğer oyunlara oranla çok daha kolay oynama imkanı sunuyor.

Piyasada değişen bilgisayar oyunları teknolojisine oranla PES 2020 çok daha kullanışlı bir şekilde piyasaya sürülebilir. Demosu 2020 yılının ilk yarısı çıkacak olan oyun, 2020 yılının nisan ayında tamamının yayınlanması bekleniyor. Futbol oyunu severlerin zevkle oynayacağı PES 2020 yeni futbolcular ve stadyum olanaklarıyla, çok daha gerçekçi sahnelerin ekranda yer almasına olanak tanıyor.


0 Yorumlar