Tesla, yarattığı ve geliştirdiği araçlar ile heyecan vermeye devam ediyor. Hız ve mekanik olarak araba sektörünün ilham verici markalarının lideri olan Tesla, araçlarına kazandırdığı pek çok teknolojik özellik ile araç sektöründe liderliğe devam ediyor.

Tesla yeni yayınlamış olduğu bildiride V10 sürünüm ile araçlarının daha fazla olduğunu akıllı bir yazılıma sahip olduğunu açıklayarak hayranlarını sevindirdi.

Tesla Araçları Otonom Olarak Dilediğiniz Konuma Gelebilecek

Otonom teknolojisini sonuna kadar kullanan ve bir hayli geliştiren Tesla, araç sektöründe teknolojiye yön vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz zamanlarda yapmış olduğu bildirilerle Netflix gibi uygulamaların araçlarda rahatlıkla izlenebileceğini duyuran Tesla, bir gelişmeyi daha duyurdu.

Tesla, araç yazılım konusunda bir çığır açarak 5. Seviye otonom teknolojisini araçları ile buluşturdu. 5. Seviye otonom teknolojisi ile de bulunduğunuz konuma dilediğiniz zaman aracınızı çağırabileceksiniz. Bu özelliği ile oldukça fazla merak uyandıran Tesla bilhassa park etmekte zorlanan ve parktan araç çıkartmada sorun yaşayan araç kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.


0 Yorumlar