Dünyanın en çok kullandığı Whatsapp uygulaması ücretsiz olma özelliğiyle biliniyordu. Ancak son zamanlarda uygulamaya getirilecek yeni özellikleri satın almak için ücret ödememiz gerekebilir. Whatsapp uygulamasının anlaşma yaptığı Any.do uygulaması sayesinde artık unuttuklarınızı hatırlatacak bir özellikle karşı karşıyayız. Çağımızın hastalığı olan unutkanlık, Whatsapp sayesinde artık sona eriyor.

Hatırlatma Programıyla Yeni Whatsapp Özelliği

Bu özellik sayesinde whatsapp kullanıcıları, hatırlamaları gereken bir mesajı ya da bilgiyi ayarladıkları tarihte mesaj olarak alacak. Böylece o gün unutmamaları gereken önemli bir şey varsa, whatsapp onları bu şekilde yönlendirebilecek. Any.do ile yapılan bu anlaşmanın, whatsapp hatırlatıcı özelliğine ihtiyaç duyanlar için çok iyi olacağı da kesin. Çünkü sıradan bir hatırlatma değil, mesaj yoluyla hatırlatma olduğu için kullanıcıların gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri bir özellik.

Ancak ayda 5.99 dolar vermeye değer mi? Daha önce grup sohbetlerinde davetiye gibi özelliklerin eklendiği whatsapp, aslında birçok uygulamadan uzaklaşıp, sadece bir uygulamayla işlerimizi tamamlamamızı hedefliyor. Bunun için yeni dönemde whatsaap yeni özelliklerle karşımıza çıkabilir.


0 Yorumlar