Birçok oyun severin hayatının bir döneminde mutlaka yer almış olan PlayStation, pahalı olan oyunları nedeniyle kullanıcılarının da azalmaya başladığı bir döneme girdi. Yeni oyunlarının çok pahalı olması ve korsan oyunları imkansız hale getirmesiyle, dünyanın en iyi güvenlik duvarına sahip olan bu oyun konsolu 2020 yılında PlayStation Plus ücretsiz oyunlar yayınlayarak, sevenlerini ödüllendirdi.

PlayStation Plus Ücretsiz Oyun Oynama Şansı

PlayStation 4 kullanıcılarının aylık üyelik sonucunda 2 ücretsiz oyun oynama hakkı kazanacağı bu yeni uygulama, PS oyuncularının sevinebileceği bir haberdi. Özellikle PES 2019 ve Horizon Chase Turbo oyunlarının ücretsiz bir şekilde oynanabileceği PlayStation Plus, rakiplerle birlikte eğlenceli dakikalar geçirmenize olanak tanıyor. Severek oynayabileceğiniz bu futbol ve araba yarışı oyunu aylık üyeliğinizin karşılığında sınırsız oynayabileceğiniz oyunlar arasında yerini aldı.

Oyun konsolu sahiplerinin severek oynayacağı yarışlar ve maçların yanı sıra yeni oyunlarla da gelen PlayStation 4, bu sene hem bilim kurgu oyunları hem de savaş oyunları için yeni hazırlıklara başladı.


0 Yorumlar