Teknolojik olarak birçok yeni fikrin sınanabilir ve uygulanabilir olduğu bir dünyaya adım atıyoruz. Teknoloji insanlara artık çok daha fazlasını sunmaya hazırlanıyor. 2019 teknoloji trendleri hayatımızı daha çok etkileyen konular olacak. Teknoloji insanlara yeni duyular sunacak.

Dokunma, tat alma, işitme, görme, koku alma duyularımızdan daha ötesine gideceğiz. Çok daha küçük uyduların devreye girmesi de hayatımızı değiştirecek yeniliklerden olacak. Ulaşım standartları da oldukça değişecek. Mesafeler çok daha az zamanda kat edebilecek.

Yapay Zeka Ve Robotlar Hayatın İçinde Olacak

Günlük rutin işlerin yapılmasında yapay zeka ve robotlar ön planda olacak. Dijital tıbbi cihazlar iyileştirmekten çok daha fazlasını yapacak. Bedenin işleyişi tamamen dijital teknolojilere bağlı olacak. Küçük robotlar tarımda ve diğer işlerde insanlara yardımcı olacak.

Ayrıca başka gezegenlerde yaşama fikri hayal olmaktan çıkıyor. 2019  teknoloji haberlerinde uzayla ilgili çok daha fazla gelişme olacak. Multijet 3D baskı ile eşyaların depolanması ve taşınması devri de ortadan kalkabilir. 2019’da bilimkurgu filmlerini aratmayacak gelişmeler yaşanabilir.


0 Yorumlar