Tüm dünyada sporcuların tercihi olan Asics, amatör sporlar ve günlük kullanımda da kendini kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim yapan marka her zevke uygun konforlu spor ayakkabılar yaratır. Markanın koşudan tenise tüm spor dallarına uygun ayakkabıları bulunur.

Asıcs Gel-nımbus 25

Mavi renk olan erkek spor ayakkabısı beyaz ve turuncu detaylar taşır. Asics Gel-nımbus 25 bir koşusu ayakkabısıdır. Farklı renk ve ayak numaralarına göre üretilen ürün çeşitli özellikleriyle ilgi çeker. Üründe yer alan detayla ayakkabının kusursuz görünmesini sağlar. Nefes alan örgü tekniğiyle tasarlanan ayakkabı teri önlerken ayakları sarmaktadır. Geri dönüşüm materyallerden üretilen koşu ayakkabısı, güçlü yer tutuşu ile koşu deneyiminizi üst düzeye taşır. Ayakları saran tasarımı koşuda sporcunun daha rahat hareket etmesini, kauçuk tabanı ise aşınmayı azaltarak koşu gücünü artırmayı sağlar. Profesyonel sporcuların aynı sıra günlük koşu yapan amatörlerde kullanmaktadır.

Asıcs Gel-resolutıon 8 Clay

Tenis için geliştirilen lacivert pembe kadın spor ayakkabısı renkleri ve tasarımıyla dikkat çeker. Sporcuların daha rahat hareket etmeleri için geliştirilen Asics gel-resolutıon 8 clay kusursuz bir tenis keyfi yaşamanızı sağlar. Kadın ayak numaralarına göre üretilmiş olan ayakkabı alt kenarlarda yer alan pembe detaylarla hoş bir görünüm sergiler. Bağcıklı ve nefes alan özellikteki ürün, parmak koruyucu- topuk ve ön ayak destek yatıklarına sahiptir. Dynawall teknolojisinin kullanımı teniste önemli olan denge kurulumunu kolaylaştırır. Özel tasarım olan spor ayakkabısı tam ayak numarasına göre alınmalıdır. Kullanılan teknolojiler sporcunun kortu hissetmesini ve seri hareketlerde tam zemin tutuşu sağlar. Seri geçişlerde korunan denge teniste var olan dur-kalk darbelerinin hissedilmesinin en alt seviyeye düşürür. Ayakkabının tasarımı tenis kotunda rakibe karşı avantaj sağlar.

Asıcs Boys Tennıs Short

Büyükler kadar minik sporcuları da düşünen ürünler piyasaya sürülür. Asics boys tennis short piyasada yer alan kaliteli ürünlerdendir. Özellikleri küçük sporcuların kortlarda rahatlık sağlar. Üründe iki farklı renk ve çeşitli beden seçenekleri mevcuttur. Hızlı kuruma, ayarlanabilir kordonlu bel bağı ve iki adet cebi olan şort spor sırasında ekstra rahatlık sunar. Rahat ve esnek kumaştan üretilen şort, yumuşak- hava alabilen rahat kesim kalıplarda tasarlanmıştır. Antrenmanlar hareket kabiliyetini kısıtlamayan ürün konforuyla tenise duyulan ilgiyi artırmaktadır.

Asıcs Bıg Logo Sweat Pant

Günlük kullanımda en fazla tercih edilen eşofman altları spor etkinliklerinde de büyük yer kaplar. Asics big logo Sweat pant siyah beyaz eşofman altı her zaman kullanılabilecek kaliteli bir tasarımdır. Sıcak tutan ve nem dengesi sağlayan özelliklerle tasarlanmıştır. Yan cepleri ve bacağında yer alan arma ile cool bir görüntü sağlar. Günlük kullanımda ev rahatlığı veren ürün, havlu kumaştan üretilmiştir. Ayarlanabilir bel, lastikli bilekler ve pürüzsüz kumaş yüzeyine sahiptir. Her mevsim kullanılan ürün sporcu olun olmasın tüm erkeklerin dolaplarında yer edinmektedir.

Bıg Asıcs Oth Hoodıe

Sweatshirt tasarımları en kullanışlı giysiler arasındadır. Günlük yaşamda farklı ve kullanışlı kombinler yaratan bu ürünler, spor aktiviteleri içinde özel olarak üretilmektedir. Bıg Asics oth hoodie sporcular için geliştirilerek üretilmiş popüler ürünlerdendir. Ürün farklı renklerde ve kadın bedenlerine uygun şekilde üretilmiştir. Kumaşı pamuk olan ürünün sıcak tutma ve nem oranını koruma özellikleri kış aylarında daha çok kullanılmasını sağlar. Kadın sweatshirt ev konforunu bütün gün yaşama için idealdir. Havlu kumaş olan ürün kanguru cep detayı ile küçük eşyaların sporcunun yanında olması sağlar.

Spor aktiviteleri için tasarladığı kaliteli ürünleriyle tanınan Asics, sporcuların rahatını daima ön planda tutar. Müşteri memnuiyeti ve kalitesini kanıtlayan marka her zaman spor dünyasında yerini korumaktadır. Sizlerde spor etkinliklerinizi konforlu şekilde yapmak isterseniz www.asics.com.tr adresinden uygun fiyatlarlar beğendiklerinizi alabilirsiniz.


0 Yorumlar