Online alışveriş siteleri ihtiyaçların karşılanmasında popüler hale gelmiştir. Bu sitelerden olan, kaliteli ürünleri ve güvenli hizmetleriyle dikkat çeken Adverstore elektronikte tek adrestir. Farklı amaçlara hizmet eden yüzlerce markanın elektronik ürünlerine ulaşma imkânı sağlar.

TacticPhoneX

Telefonlar günümüzde her an ulaşılabilir olmayı sağlayan ve çalışma hayatının önemli unsurları haline gelen elektronik aletlerdir. Kırılmaları, suya düşmeleri gibi etmenler telefonların daha dayanıklı olan modellerinin alınmasına sağlar. TacticPhonex sahip olduğu özellikleriyle çok sayıda kişinin iş telefonu olmayı başarır. IP68 onayı, büyük sayıların kullanılması, basit arayüz telefonda belirgin olan özelliklerdir. Telefon hafızasını yükseltme için hafıza kartı ve 3 tane sim kartı kullanılabilmesi ürünü daha işlevsel yapar. Tek bir telefonla hem iş hem de özel numaralar saklanabilir. 3G internet desteği ve bluetooth telefonun hoş tasarımının yanında yer alan artılarıdır.

HealthWatch

Gelişen teknoloji HealthWatch benzeri elektronik ürünlerle sağlık yaşamı destekler. Çeşitli özellikleri bulunan ürün işlevsel ve oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Kan basıncı ila oksijen sensörü, kalp atışı hızı benzeri verileri izleyen elektronik aksamı ürünün en ilgi çekici özellikleridir. Diyet ve spor aktivitelerinde kalori, adım ve mesafe ölçümleri yapan fitnes aktivite takipçisi mevcuttur. Zarif dizaynı olan ürünün su geçirmez özelliği bulunur. Yaşanabilecek sorunlarda uyaran çağrı ve bildirimleri etkinleştirilir. Ayrıca üründe bedava akıllı telefon sağlık uygulaması yüklüdür. Ürün siyah renkli, kordonunda kırmızı ya da gri renk alternatifleri ila satışa sunulur. Arzu edilen renk detaylarıyla hemen alınabilir.

SoundPRO Sport

Her an gelişen teknolojik ürünler insan hayatını kolaylaştıran tasarımlar yaratmaktadır. SoundPRO Sport bu tasarım ürünlerden biridir. Aktif bir hayat sürdüren ve spor etkinliklerine fazla zaman ayıran insanların yaşam şekillerine uygun kullanışlı bir üründür. Su ve tere dayanıklı yapısı ve kablosuz ses özelliği ürünü odak noktası yapmaktadır. Kulaklığın cilde zarar vermeyen üretim malzemesi devamlı iletişim halinde kalmayı sağlar. Aynı zamanda müzik dinlerken konfor sunan ergonomik yapıdadır. Mikrofonu ve ellerin boşta kalmasıyla spor sırasında veya araba yolculuklarında rahat hareket etmeye imkân tanır.

Tactic AIR Drone

Bugün pek çok alanda kullanılan dronlar, hayatın kolaylaşmasını sağlayan elektronik ürünlerden yalnızca bir tanedir. Haritacılık alanında yapılan çalışmalardan, habercilik sektörüne kadar her alanda dron kullanımı üst seviyelere çıkmıştır. Tactic aır drone akıllı beni takip modu ile farklı amaçlarla kullanılabilir. Özel fotoğrafçı ile ürün eşsiz fotoğraf kareleri yakalamanızı sağlar. Resim içi resim görüntüleme, çift kamera gibi özellikleri harita ve haberler için etkili fotoğraflar çekmeyi sağlar. 20 dakika dayanan pil ömrü istenen karelerin çekilmesini kolaylaştırır. Motorlu aktif 4K kamera ve akıllı jest tanıma kontrolü ürünün beğenilen özellikleridir.

WIFI UltraBoost

Her alanda kullanılan ve işlerin hızla tamamlanmasını sağlayan internet, bazı zamanlarda hız sorunu yaşatmaktadır. Kullanılan sağlayıcılar veya evlerin büyüklükleri bağlantı sorunlarının en önemli nedenlerdir. Kolay kurulum yapılan Wıfı ultrabooster bağlantı sorunlarını çözer. Güvenli güçlü bağlantılarla tüm evden internete girmeyi sağlar. İnternete bağlı gecikmeleri, indirme işlemlerinin hızlarını ve kaliteli bağlantılar ürünle hemen kurulur. Sıklıkla internet sorunu yaşayanların problemlerini anında çözen ürün uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Devamlı ilerleme ve gelişme gösteren teknoloji her gün yeni bir elektronik ürünün piyasaya çıkmasını sağlar. Ortaya çıkan her ürün sorunların çözümünde ve yaşamın kolaylaşmasında kullanılır. Advert Store müşterilerine sunduğu elektronik ürünlerle her anlarını kolaylaştırır. Sizlerde yaşadığınız problemlerden kurtulma ya da yeni teknolojik ürünlerden haberdar olmayı isterseniz Advert Store – Best Tech Gadgets sitesine girin. Çok sayıda kullanışlı ürün sizleri uygun fiyatlarla karşılar.


0 Yorumlar