Casper, en iyi yerli üreticilerdendir ve bilgisayarlardan telefonlara geniş bir alanda hizmet verir. Son model akıllı telefonların uygun maliyetlerle tüketiciye sunan marka her daim en kaliteyi ortaya çıkarır.

Casper VIA M30 Plus

Casper VIA M30 Plus, 128 GB hafızası ila geniş bir depolama alanı verir. 4 GB sanal ram ve 4 GB ram özelliğiyle verimli kullanıma sunan ürün tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. 5000 mAh değerli bataryası şarj sorunun ortadan kaldırıyor. 11 saat video izleme deneyimi veren üründe bütün multimedya içeriklerinde uzun süreli eğlence sunar. Verimi düşürmeden ekran parlaklığı sağlayan marka 12nm işlemci ila 8 çekirdek üzerinden sorunsuz çoklu işlem yapmanızı sağlar. 13 MP ana kamera ve 2 MP mikro lens özelliğiyle anılarınızı fotoğraflarsınız.

Casper VIA G5

Üç kamerası olan Casper VIA G5 yaşamı çok daha geniş açılardan görmenizi sağlar. 13 MP olan ana kamera ile sevdiklerinizle güzel anılarınızı yakalarsınız. Ayrıca yapay zeka teknolojisi kullanan üründe gece ve gün doğumu gibi farkı sahne temaları vardır. 5000 mAh batarya sayesinde kesintisiz 38 saat müzik ziyafeti yaşarsınız. Derin mavi ila ay taşı beyazı renklerinde tasarlanan üründe yüz tanıma teknolojisi bulunmaktadır. Ayrıca dokunmatik parmak izi sensörü üst düzey güvenlik sağlamaktadır. Loş ışıkta dahi yüz tanıma yapan VIA G5 android 10 sürümüne sahiptir.

Casper VIA X20

Casper VIA X20, ultra net 4 kamera bulundurmaktadır ve çok yönlü fotoğrafçılık yapmanızı sağlar. 8 MP olan kamerası 120 derece geniş bir çekim açısı sunmaktadır. Yakınlık sensörü, sonsuz FHD+ ekran ve telefonun çerçevesine gizlenmiş mikro yuva alıcısıyla maksimum ekran tecrübesi yaşatıyor. 3D tasarım özelliği VIA X20′ nin enerjik ve canlı görünmesini sağlarken ekstra şık bir ürüne sahip olmanızı sağlıyor. 3D tasarım özelliği VIA X20′ nin enerjik ve canlı görünmesini sağlarken ekstra şık bir ürüne sahip olmanızı sağlıyor.

Casper, benzersiz teknoloji dünyasında her zaman daha üst modelleri yaratıyor. En yeni teknolojileri kullanma için yapmanız gereken çok basit. Bütün teknolojik ürünleri barındıran https://www.casper.com.tr/ adresine girmek.


0 Yorumlar