Yüzlerce çeşit ürünü tek tıkla bulmanızı allesgo.com sağlıyor.  Elektronikten otomotiv ürünlerine ve yapı malzemelerine pek çok ihtiyacınızı sağlayan marka kaliteli alışveriş sitelerinden. Birkaç dakikada ihtiyacınız olan ürünü bulacağınız adreste son teknoloji bilgisayarlar en makul fiyatlarla sunuluyor.

allesgo.com Bilgisayar Çeşitleri

Huawei Matebook D15 Intel Core i3 Taşınabilir Bilgisayar

 

Huawei Matebook D15 Intel Core i3 Taşınabilir Bilgisayar, uygun fiyatı ve benzersiz özellikleriyle dikkat çekiyor. 8 gb, SSD depolama ve diğer nitelikleriyle günlük işleri halletme konusunda ideal. Zarif ve şık bir tasarıma sahip ürün okul içinde kusursuz bir yardımcı olabilir. Windows 11 Home, yüksek ekran çözünürlüğü, işlemci kart okuyucusu ve diğer özellikleriyle dikkat çekiyor. Film ve video izleme için uygun niteliklere sahip bilgisayar oyun oynamada doğru bir seçenek olmaz.

MSI KATANA GF66 12UD-485TR i7-12700H Notebook

MSI KATANA GF66 12UD-485TR i7-12700H Notebook size freedos olarak geliyor. Yani içerisine istediğiniz işletim sistemi yükleme şansınız var. Webcam, Hdmı girişi, internet bağlantısı ve 2.1 kg ağırlığıyla oldukça güzel bir ürün. Oyun bilgisayarı kategorisinde yer alan bu seçenek 8 çekirdekli. Nvidia’ nın GPU sahip ve oldukça hızlı bilgisayar kesintisiz oyun keyfi yaşamanızı sağlıyor. Wireless LAN özelliğiyle istediğiniz yerden internete bağlanarak oyunlarınıza erişebilirsiniz.

LENOVO 82TV004ETX Free Dos Notebook

LENOVO 82TV004ETX Free Dos Notebook, yüksek çözünürlüğe sahiptir. Entegre AMD Radeon grafik kartı, 8 gb hafıza, 256 SSD depolama alanına sahip günlük işlerde başarılı bir bilgisayardır. Freedos olarak gönderilen ürüne istediğiniz işletim sistemini yükleme şansı veriyor. Zarif bir tasarıma sahip bilgisayar ram kapasitesi ve hızıyla günlük işlerde kolaylık sağlıyor. Öğrencilerin ödevleri, günlük kullanım ve video seyretme amaçlarına fazlasıyla uygun.

allesgo.com üzerinden aradığınız her ürünü bulabilirsiniz. Oyun bilgisayarlarından iş bilgisayarlarına ve notebook aksesuarlarına kadar çok sayıda ürüne tek tıkla ulaşırsınız. İhtiyacınızı karşılayacak özelliklerdeki bilgisayarları en uygun fiyatlara almak için https://www.allesgo.com/ adresine gidin.


0 Yorumlar