Teknolojik ürünlerine dair modelleri kolaylıkla bulmanızı sağlayan casper.com.tr Casper ile Bilgisayar Aksesuarları modelleri ile de en büyük yardımcınız olmaya aday. Tek yapmanız gereken şey; ihtiyacınız olan ürünleri belirlemek ve siteye girip seçmek olacak. Hadi, istediğin teknolojik ürünleri belirlemek için acele et stoklar ile sınırlı olan ürünleri kaçırma.

Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi

casper.com.tr şık duruşu ve dayanıklı yapısı ile oyun anında yardımcınız olacak tasarıma sahip bir ürün olarak, siz değerli müşterileri ile buluşuyor.

Excalibur GK21 Oyuncu Klavyesi, ergonomik bir tasarıma sahip oyun klavyesi olarak geliştirilmiştir. Bu sayede konfor ve rahatlık sunarken; hız sağlayacak yapıda tasarlanmıştır. Klavye tuşları; mekanik olarak tasarlandığı için hafif ya da sert olarak dokunm konusunda sıkıntı yaşatmaz. Çok kısa sürede dokunuşları algılayarak; cevap oluşumu sağlar. Standart klavyeler 25 milyona kadar tıklama hususuna dayanıklı olurken, Excalibur GK21 klavye ise 500 milyona kadar tıklama hususunda yetkindir. IP32 özelliği sayesinde, su ile toza karşı dayanıklı ve güvenli yapısı sunarak; olası kazalara karşı önlem alınmış olarak imal olunmuştur. Sahip olduğu Led per key özelliği ile de ,her tuşun farklı renkte ışıklar saçmasına; zevkle şahit olabilirsiniz.

Excalibur GX21 Oyuncu Mouse

casper.com.tr ultra hızlı tasarımları ile mükemmel olarak geliştirilmiş aksesuarları, her daim yardımcınız olacak.

Excalibur GX21 Oyuncu Mouse, ürün içerisinde 3 adet olarak ve farklı kısımlarda olacak şekilde tasarlanmış RGB aydınlatma teknolojisi sayesinde; ışık saçan bir fareye sahip olursunuz. Bu yapı karanlık olan alanlarda dahi, size ışık ihtiyacı aratmaz. Ürün, kauçuk madde ile kaplı olup rahat bir dokunuş sunar. Kontrol mekanizmasına sahiptir. Ürün, bu özelliği ile aydınlatma ve renk ataması, makro-tuş atama, DPI gibi ayarların özgürce seçilmesine olanak tanır. Üründe, normal farelere göre 7 adet tuş alanı bulunur.

Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı

casper.com.tr eşsiz ses deneyimleri sunarak, sizi sesin bizzat içinde olacağınız farklı bir dünyaya davet ediyor.

Excalibur GH21 Oyuncu Kulaklığı, mükemmel bir ses deneyimi yaşatacak. Ürün, casper adresinin tasarladığı birçok ürün gibi renkli bir sisteme sahiptir. RGB Racing teknolojisi ile tasarlanan bu modelde, sese bağlı olarak kulaklık renkli ışıklar saçarak daireler oluşturur. Ürün, tak çıkar yapıda bir mikrofona sahip olup; gerektiği durumlarda kullanım sağlar. Kulaklık iç kısmı, terletmeyen yapıda deriden özel olarak yapılan kulak süngerleri ile çevrilir. Kablo üzerinde kontrol paneli bulunur, bu sayede sesi artırıp azaltmayı kolay hale getirirken; RGB ışıkları da yönetebilme imkanı sunar.

Nirvana Laptop Çantası

casper.com.tr şık aksesuarları ile en büyük yardımcınız olacak. Size taşıma kolaylığı sunarken, laptoplarınızı da sarar, sarmalar ve korur.

Nirvana Laptop Çantası, estetik ve şık yapısı ile dikkat çekiyor. Ürün, sadece şık değil aynı zamanda fonksiyonel olarak tasarlandı. Geniş iç hacmine sahip bu model; farklı renk ve modeller ile karşınızda olacak. Aynı zamanda ürünün, hem fermuar hem tüm yüzeyi WTX Pro teknoloji ile su geçirmezlik özelliğine sahiptir.

Excalibur Kablolu Gaming Mouse

casper.com.tr oyuna hız katacak modeller sunuyor.

Excalibur Kablolu Gaming Mouse, kablosuz kullanım sağlayarak kolaylık tanır. RGB aydınlatma ve optik sensör tipine sahiptir. Kauçuk malzeme ile imal olunmuştur. Birçok işletim sistemi ile uyumlu çalışır.

Teknolojik ürünler aksesuarsız olur mu, tabi ki olmaz. Çantadan, ayrıca kullanabileceğiniz mouse, klavyelere ve kulaklıklara kadar her şey için tek adres; casper.com.tr


0 Yorumlar