Teknoloji, her geçen gün kendini geliştiren, hayatımızı kolaylaştıran bir mucize. Bu hızlı gelişimlere ayak uydurmak ve teknolojinin faydasından yaralanmanız için Casper her zaman sizin yanınızda.

Casper VIA X20

Ultra net dörtlü kamera teknolojisi ile alışılmış telefon sınırlarının çizgisini aşan Casper VIA X20 cep telefonu modeli 2 MP bokeh kamerası, 48 MP ana kamere ve 8 MP geniş açı kamerası ile bir telefondan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Kaliteli zoom özelliği, geniş açılı kamera teknolojisinin yanında su geçirmez ekranı mikro yuva alıcı tasarımıyla Full HD+ özelliğine sahip. Helio P70 işlemci, 8 çekirdek, 128 GB ROM ve 6 GB RAM ile telefonunuzdaki hıza ayak uydurmaya hazır olun.

4510 mAh pil gücü sayesinde 5 gün standby süresi bulunan telefonunuzu geniş kapasitesine rağmen tüm telefon bataryasını sarj etmek 150 dakika kadar kısa.

Casper VIA F20

4 farklı kameranın mükemmel birleşiminden oluşturulan Casper VIA F20 telefon modeli 48 + 5 + 2 + 2 MP kameraları ile hayatınızdaki her anı yüksek kaliteli anılara dönüştürmenizi sağlıyor. Yapay zeka destekli olarak geliştirilen bu telefon modeli ile daha önce deneyimlemediğiniz kadar iyi bir kullanım sunar.

6.55” ekran boyutu ile telefon ekranınızı geniş geniş kullanabilir, 5000 mAh geliştirilmiş bataryası ile telefon deneyiminizi kesintisiz sürdürebilirsiniz. 128 GB dahili hafızasının yanında 256 GB artırılabilir hafızası bulunuyor. Geniş hafıza özelliği ile eğlenceniz takılmadan devam etsin.

Casper VIA E30

Mükemmel bir telefon deneyimi için tasarlanmış Casper VIA E30, geliştirilmiş kameraları sayesinde hem telefon hem de profesyonel fotoğraf çekme özelliğini sunuyor.

Birçok farklı filtreye sahip olan kamerası, akıllıca hedefleri ile fotoğraflarınızda optimize sağlıyor. 64 GB ROM ve 4 GB RAM ile süper akıcı performans sağlayan telefon ile hiçbir anınızı bekletmeyin. 135 saat stand by özelliği ile telefon şarjı bitmesi derdini ortadan kaldıran batarya teknolojisi 5000 mAh pil ile sizlere kesintisiz bir telefon deneyimini sunuyor.

Yüz tanıma ve parmak okuma izi korumaları ile telefonunuzu sizden başkası kullanamasın. En güncel Android özellikleri tek bir telefonda yer alıyor.

Casper VIA G5

Hayata farklı bir perspektiften bakmanızı ve içinizdeki cevheri keşfetmenizi sağlayan Casper VIA G5 mükemmel detaylı fotoğraflar çekmenizi sağlayacak. Çerçevesiz ekrana sahip özelliği ile hayatı sınırları olmadan yaşayacaksınız.

8 MP ön kamerası ile yüzünüzün güzelliğini en gerçekçi şekilde yansıtacak. 13 MP ana kamerası ve 2 MP derinlik kamerası ile en güzel görüntüleri en önce siz yakalayın. Sekiz çekirdekli işlemcisi ve 3GB DDR4 RAM ile hızlı ve rahat bir kullanım sağlar. Geniş hayal gücünüzü sınırlar olmadan yapay zeka ile birleştirme fırsatı veren telefon aynı zamanda 5000 mAh batarya ile gün boyu aktif kullanıma dayanır.

Casper VIA E4

Casper VIA E4 ile şarj aletinizi sürekli yanınızda taşımaktan kurtulun. 4000 mAh bataryası ile 24 saatten daha uzun kullanımı sağlayan telefon, MadiaTek CorePilot teknolojisi sayesinde batarya ve kullanım arasında optimizasyon sağlıyor.

Telefonunun fotoğraf makinesi özelliklerini göstermesini de bekleyen kişiler için geliştirilmiş olan bu telefon 13 MP + 5 MP çift kameraya sahiptir. Maksimum 1.8 GHz frekansı ile tüm işlemler bir saniyede parmaklarınızın ucunda.

Telefonda her zaman yenilik ve teknolojiyi arayan kişiler için özel geliştirilmiş işletim sistemlerine sahip Casper telefon modelleri hem telefon hem de profesyonel kamera özelliği sunuyor. Cebinizde en yeni teknolojiyi taşımak için şimdi www.casper.com web sitesini ziyaret edin.


0 Yorumlar