Öncü tasarım anlayışı ve güçlü performans özellikleri ile Casper Via serisi akıllı telefonlar kullanıcılarına benzersiz bir deneyim sunar. Seri, yüksek çözünürlüklü ekranları, etkileyici kameraları ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çekiyor. Her model, günlük kullanımın ötesinde özelliklere sahip kullanıcılar iş ve eğlenceyi bir araya getirir.

Casper VIA M30 Plus

Casper VIA M30 plus, akıllı telefon geniş depolama kapasitesi ve yeterli RAM ile hızlı ve verimli bir kullanım sunuyor. 128GB depolama alanı, kullanıcılara daha fazla dosya, uygulama ve medya içeriği depolama imkanı sağlıyor. Ayrıca 4GB RAM ve 4GB sanal RAM, çoklu görevlerde daha iyi performans ve akıcı bir deneyim vaat ediyor. Pil ömrü, kamera performansı, işletim sistemi, ekran kalitesi gibi faktörler de önemli.

Casper VIA X20

Casper VIA X20, güçlü özellikleriyle dikkat çekiyor. Ultra net dörtlü aı kamera, çeşitli çekim modları ve yapay zeka destekli özellikleriyle fotoğraf deneyimini zirveye taşıyor. Sonsuz FHD+ ekranı ve çentik tasarımı, kesintisiz bir görüntü sunarken mikro yuva alıcı tasarımındaki gizlenmiş gösterge ışığıyla estetik bir dokunuş ekliyor.

Ortam ışığı ve yakınlık sensörleri, kullanıcı deneyimini iyileştirirken, telefon çerçevesinin üst kısmında bulunan maksimum ekran alanı sınırları ortadan kaldırıyor. 3D tasarımı ile holografik renk geçişleri elinizde rahatça hissettirirken Helio P70 işlemcisiyle çoklu görevlere uygun performans sunuyor. Akıllı tasarruf özelliği ise uzun süreli kullanımı destekliyor.

Casper VIA G1

Casper VIA G1, 5.7 inçlik geniş ekranı, 13MP arka kamera ve 16MP ön kamera ile dikkat çeken akıllı telefon. Gece çekimi, panorama, profesyonel mod, hızlı çekim, super pixel, görüntü çerçevesi, yüz güzelliği, QR kodu ve HDR gibi 9 farklı kamera modu, kullanıcıya çeşitli fotoğraf ve video deneyimleri sunar.

2900 mAh’lik bataryası, günlük kullanım için yeterli enerji sağlar. Şık tasarımı ve yüksek çözünürlüklü ekranı ile kullanıcıları cezbeder. Kameraları ve özellikleriyle öne çıkan akıllı telefon kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Casper yenilikçi teknolojileri, hızlı işlemcileri ve uzun pil ömrü ile Via serisi’ni tercih edenleri memnun ediyor. Detaylı bilgilerle güncel modeller için casper.com.tr adresini ziyaret ederek teknolojinin en güncel en şık halini keşfedin!


0 Yorumlar