Teknolojinin muazzam dünyasında öncü bir adım atmak ister misiniz? Advertstore.net, dikkat çeken elektronik ürünleriyle sizleri teknolojinin zirvesine taşıyor! Akıllı telefonlardan güçlü dizüstü bilgisayarlara, son teknoloji kameralardan akıllı ev ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunarak hayatınızı kolaylaştırıyor.

Video DoorBell

Çalışması için özel bir kablo bağlantısına ihtiyaç duyulmayan video door bell kurulumu kolaydır ve düzenli bakım gerektirmez. Yüksek çözünürlüklü video kalitesi, net görüntüler sağlar. Tek bir şarjla 8-12 ay kullanım süresi sağlayan uzun ömürlü bir pil içerir.

iOS, Android, Windows ve Mac işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışır bu sayede istediğiniz zaman ve yerden canlı görüntü izleyebilirsiniz. Güvenlik hareket algılama özelliği, evinizin etrafında biri dolaştığında telefonunuza uyarı gönderir. Gürültü önleme özelliği ile birlikte iki yönlü ses ile kapınızdaki kişilerle iletişim kurabilirsiniz. Görüntüyü görebilir, duyabilir ve konuşabilirsiniz.

T-Watch

T-Watch, şık ve dayanıklı bir tasarıma sahip, elmas şeklinde karbon kaplaması ile dikkat çeken bir akıllı saattir. iOS ve Android cihazlarına entegre olan akıllı saat sistemi, kullanıcıya kapsamlı bir deneyim sunar. Elmas kaplama sayesinde olağanüstü dayanıklılık sağlarken IP67 sertifikasıyla toza, 5ATM suya ve darbelere karşı korumalıdır.

Tüm günlük aktiviteleri takip eden bu akıllı saat, adım, kalori, mesafe gibi verileri kullanıcısına sunar. 33 aylık uzun pil ömrü ile öne çıkan T-Watch, aynı zamanda mesaj bildirimleri ve çağrı uyarıları gibi pratik özellikleriyle de kullanıcılarına kolaylık sağlar.

Smart Fitness 

Smart Fitness, profesyonel sporcularla işbirliği yapılarak geliştirilmiş bir fitness çözümüdür. Gelişmiş Elektriksel Kas Stimülasyonu (EMS) teknolojisi sayesinde etkili antrenmanlar sunar. Ayarlanabilir yoğunluk seviyeleri, kullanıcılara 15 farklı düzeyde antrenman esnekliği sağlar.

Frekans kontrolüyle 25Hz±10% hassasiyetinde çalışarak kas gelişimine katkıda bulunur. Otomatik programları arasında kas güçlendirme, masaj ve akupunktur gibi seçenekler bulunur. Modern teknoloji ve uzman sporcu görüşleriyle birleşerek kullanıcılara etkili ve kişiselleştirilmiş fitness deneyimi sunar.

Advertstore, kaliteli markaların en yeni ürünlerini bir araya getirerek sizlere en güncel ve etkileyici teknolojik çözümleri sunuyor. İnovasyon ve performansın buluştuğu platformda geleceği bugünden yaşayın! advertstore.net ile teknolojiyle dolu bir dünyaya adım atın ve yaşam tarzınızı daha da geliştirin.


0 Yorumlar