Teknoloji ile alaklı ürünleri son yılların en çok ilgi çeken alışveriş sitelerinden bir tanesi Adverstore! Sizlerde eğlenceli ve uygun fiyatlı ürünler ile teknolojinin gerisinde kalmayı istemiyorsanız siteye bir göz atmalısınız. Kaliteli ve güvenilir hizmet veren marka bütün dünyadan müşterilere sahip.

LiveGuard360

Güvenlik her zaman insanların en önemli sorunlarından biri olmuştur. Özellikle günümüzde artan ekonomik sorunların getirisi olarak yaşanan hırsızlıklardan korunmak için en etkili yollardan bir tanesi güvenlik kamerası taktırmak. LiveGuard360 sahip olduğu insan hareket sensörü ile birlikte çalışan kızıl ötesi gece görüş özellikleri her ev ve iş yerinde olması gereken bir kotuma sistemi sunuyor. Kayıt etmek ve internet üzerinde canlı izleme olanakları ile isteğiniz zaman giril yaparak görüntüleri kontrol etmenizi sağlamaktadır.  Ürün ayrıca 360 derece dönme özelliği ile hiç bir kör nokta bırakmadan bütün alanı izlemektedir.

EcoHeat S

Gelişen teknoloji ile birlikte ısınma sorunu da kolaylıkla çözülebilir bir hale geldi. Fakat son dönemde yaşanan devletler arası sorunların artması ve enerji sıkıntılarının yaşanması; ısınma için alternatifler bulmaya neden oluyor. EcoHeat S bu sorunun çözümü olabilir. Etkin, hızlı ve güçlü iç mekan ısıtma sunuyor. Lcd göstergesi ile istenen sıcaklığa ulaşıldığı zaman oda sıcaklığı belirlenen seviyede kalıyor. Taşıma kolaylığı sebebi ile her yerde ısınmayı sağlıyor. Herhangi bir nedenle devrilir ise kendisini kapatıyor. Evinde ve iş yerinde ısınma sorunu yaşayanlar için mükemmel bir çözüm.

iTrack

Güvenlik problemi yalnız ev ve iş yerlerinde değil arabalar içinde önemli bir sorun haline geldi. Herhangi bir nedenden dolayı aracınızı korumanız gerekir ise iTrack ilk tercihiniz olmalı. Cihaz canlı konum takibi, yol ve güzargah geçmişine bakma imkanı sunması ile oldukça sevilen bir ürün. İphone ve android ile çalıştırma ve takip etme kolay bir işlem haline getiren ürün uygun fiyata satılmakta. Ürün 1996 ve sonrasında üretilen bütün arabalara uyumlu olarak tasarlamış, bu arabalarda çalışma sorunu yaşamaz.

AndroidTV

Teknolojinin geldiği noktayı gösteren örneklerden bir tanesi Androidtv. Ürün bir çok özelliği ie teknoloji hayranlarının ilgisini çekiyor. Ürün kolay taşınmasını sağlayan minimal bir tasarıma sahip. Geliştirilen teknolojisi ile yeni andorid oyunlar oynamak, youtube, netflix ve facebook benzeri sosyal ağları kullanma için ideal bir ürün. Bu tarz ürünlere  merak ve ilginiz var ise düşünmeden almalısınız.

HomeNETIX

Ürünün geliştirilme amacı basit bir yol kullanarak ev aletlerini akıllı cihazlara dönüştürmek olarak belirtilmektedir. Uygulama Ev üzerinde her zaman ve her yerden tam kontrol sahibi olmanızı sağlamaktadır. Klima, dvd, tv kutusu benzeri bütün ev aletlerini desteklemekte olan cihaz kullanışlı ve sevilen bir ürün. Kullanımı kolay olan HomeNETIX aletlerin kullanımını özel hale getirmektedir. Ayrıca uzakta, uyku, evcil hayvan ve romantizm gibi modlar ile evin atmosferini değiştirebilirsiniz.

2015 yılında beri hizmet veren Advert Store alışveriş sitesi kalite, güven ve uygun fiyatları ile tanınıyor ve tercih ediliyor. Sizde teknolojiyi ve teknolojik aletleri yakından takip ediyor ve son teknoloji ürünlere sahip olmak istiyorsanız https://advertstore.net/ adresine hemen bakın!


0 Yorumlar