Yenilik, kalite ve fikriyi bir arada sunan Colins sadece hazır giyim değil ürün ve hizmetlerinde de insanları daha iyi hissettirmeyi başarıyor. Jean odaklı moda ürünleri ile gençlerin ve genç hissedenlerin beklentilerini karşılıyor!

035 Ryan Yüksek Bel Dar Kesim Dar Paça Erkek Mavi Pantolon

Özellikle gençlerin tercih ettiği son trend jean pantolon kalıbı vücudu saran yapısı ile öne çıkıyor. Yüksek en eskikiyetli ve yüksek belli tarzı ile tüm dikkatleri üzerinde toplayan ürün %99 Pamuk ve yüzde 1 elestan kumaş yapısı ile farklı. Dar kesimive  dar paça özelliğindeki 035 Ryan yüksek bel dar kesim dar paça erkek mavi pantolon denim grubu içerisinde değerlendiriliyor.

920 Elsa Yüksek Bel Normal Kesim Süper Wide Leg Mavi Kadın Pantolon

%100 kumaş içeriğine sahip olan Elsa yüksek bel normal kesim süper wide leg mavi kadın pantolon normal kesim yapısı ile beğeniliyor. Paça tipi süper wide leg olan ürün yüksek bel tipi ile 920 Elsa kalıp ölçülerine sahip.

Düşük Bel Dar Kesim Düz Paça Kahverengi Kadın Pantolon

%63 polyester %34 viskos ve %3 elestan kumaş yapısına sahip olan dokuma alt ürün düşük bel dar kesim düz paça kahverengi kadın pantolon son dönemin trendleri arasında yer alıyor. Kahverengi ve düz paça özelliği ile birlikte düşük bel ve dar kesim yapısı modern ve tarz görünmeyi destekliyor. Özellikle spor giyim tarzın benimseyenlerin seçimi olan ürün her ayakkabı ve üst giymeli rahatlıkla kombin oluşturuyor.

Yüksek Bel Normal Kesim Geniş Paça Ekru Kadın Pantolon

Dokuma alt ürün grubun içerisine giren ekru renge sahip olan yüksek bel normal kesim geniş paça ekru kadın pantolon %100 pamuktan üretildi. Ürünün özellikleri yüksek bel ve normal kesim olmasının yanı sıra aynı zamanda geniş paça olarak öne çıkıyor.

Her yaştan insana değişik duygular hissettiren koleksiyonu ile çeşitlilik yaratan Colins markası modern giyim tarzının en iyi temsilcileri arasında bulunuyor. Yüksek kalitedeki ulaşılabilir fiyatlara colins.com.tr adresinden erişebilirsiniz! Her jean pantolon alışverişi bir sonraki alışverişte geçerli olan yüzde 20 indirim ve hayat sana festivaline katılma olanağı sunuyor.


0 Yorumlar